Adam - 731-270-566
Naprawa pieców gazowych >> pogotowie hydrauliczne 24h <<

Udrażnianie rur

Udrażnianie rur Kraków

Zatkany zlew? Niedrożny odpływ? Zapchana toaleta? Tego typu awarie nie dość, że są kłopotliwe, to jeszcze zdarzają się zazwyczaj w najmniej oczekiwanym momencie. Firma ANDBAR pomaga w sprawnym udrożnieniu rur, a także pozbyciu się innego rodzaju usterek hydraulicznych. Reagujemy szybko i przede wszystkim skutecznie – wzywając naszych fachowców, masz gwarancję, że rury i odpływy instalacji w Twoim domu na długo pozostaną drożne.

Nasza usługa udrażniania rur kanalizacyjnych

Do najpopularniejszych awarii, w przypadku których pomagamy Klientom, należą usterki takie jak:

  • przetykanie i udrażnianie rur kanalizacyjnych (w obrębie instalacji wewnętrznych, zewnętrznych, zarówno pionów, jak i poziomów);
  • usuwanie zatorów i osadów zmniejszających przekrój rur, a tym samym ograniczających przepływ wody;
  • udrażnianie odpływów: zlewów, wanien, brodzików, toalet, kratek podłogowych, zmywarek oraz pralek.
Hydraulik potrzebny od zaraz?
Zadzwoń do mnie
731-270-566
 

Stosujemy profesjonalne narzędzia i metody, które gwarantują trwały efekt i nie powodują zniszczeń w obrębie instalacji wodno-kanalizacyjnej. Nasi fachowcy są kompleksowo wyposażeni w urządzenia i materiały instalacyjne, dzięki czemu są w stanie po przyjeździe do Klienta natychmiastowo przeprowadzić diagnostykę i naprawę awarii.

Szybka pomoc z dojazdem do Klienta

Nasze usługi wyróżnia szybki czas realizacji. Reagujemy na każde wezwanie, starając się dojechać do Klienta w jak najkrótszym czasie (zazwyczaj jest to do dwóch godzin). Pomagamy osobom głównie z obszaru Krakowa i okolic, w tym miejscowości takich jak Skawina, Wieliczka, Niepołomice, Zielonki, Mogilany czy Swoszowice. Dojazd naszych fachowców do Klienta jest darmowy – u nas płacisz wyłącznie za samą usługę.

Dlaczego warto powierzyć udrażnianie rur fachowcom?

Udrażnianie rur wydaje się prostą czynnością, jednak wykonanie jej samodzielnie przez niedoświadczoną osobę może sprawić, że drobna z pozoru awaria będzie mieć poważne i dość kosztowne konsekwencje. Niewprawne udrażnianie rur w najlepszym przypadku skutkuje wybiciem zawartości rury i zalaniem podłogi kuchni bądź łazienki nieczystościami znajdującymi się w przewodach kanalizacyjnych. Kiedy jednak do samodzielnego udrażniania rur zostaną wykorzystane słabej jakości narzędzia, może zdarzyć się, że konsekwencje będą znacznie gorsze niż brudna podłoga. Przykładowo nieumiejętne użycie niskojakościowej sprężyny do udrażniania rur może sprawić, że ta urwie się podczas pracy i trwale osiądzie w rurze. Jedynym rozwiązaniem w takim przypadku jest kucie podłogi lub ściany i ręczne wydostanie niepożądanego elementu.

Pomoc w udrażnianiu rur i innych awariach hydraulicznych

Udrażnianie rur, pomoc w przypadku zatkanego zlewu czy zapchanej toalety to tylko niektóre z usług hydraulicznych, jakie świadczymy. Nasi fachowcy zajmą się również naprawą rur, przeprowadzą próbę szczelności wody czy pomogą w przypadku jakiejkolwiek nagłej awarii (jako profesjonalne pogotowie hydrauliczne jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu). Jako specjaliści podejmujemy się również bardziej złożonych zleceń – skomplikowanych napraw czy montażu instalacji wodno-kanalizacyjnych.

Jeśli szukasz fachowców, którzy wykonują swoją pracę w sposób rzetelny i gwarantujący trwały efekt, skontaktuj się z nami. Sprawnie rozwiążemy najczęściej spotykane problemy hydrauliczne i pomożemy w przypadku złożonych napraw.

Fachowa pomoc na terenie Krakowa i okolic

Zapraszamy do kontaktu osoby z Krakowa i okolic. Działamy na terenie stolicy Małopolski (dojeżdżamy do wszystkich dzielnic oraz na tereny podmiejskie), a także pobliskich miejscowości takich jak: Skawina, Wieliczka, Zielonki, Niepołomice, Staniątki, Swoszowice, Jugowice, Golkowice, Mogilany, Libertów, Gaj.