Adam - 731-270-566
Naprawa pieców gazowych >> pogotowie hydrauliczne 24h <<

Naprawa pieców Viessmann

Montaż i naprawa pieców Viessmann Kraków

Marka Viessmann oferuje rozwiązania grzewcze dla różnych obszarów zastosowań. Urządzenia gazowe tego producenta instalowane są zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i instytucjach, przedsiębiorstwach, zakładach przemysłowych. Fachowcy z naszej firmy zapewniają montaż i naprawę różnych typów instalacji i urządzeń dostarczanych przez markę Viessmann.

Jakie piece Viessmann oraz inne urządzenia gazowe naprawiamy i montujemy?

W ramach konserwacji urządzeń Viessmann zapewniamy serwis wszystkich produktów grzewczych tej marki zasilanych gazem. Zamontujemy i naprawimy różne rodzaje kotłów gazowych oraz podgrzewaczy wody użytkowej.

Szukasz montera do wymiany – montażu piecyka gazowego?
Zapraszam do kontaktu
731-270-566
 

Kotły gazowe

Marka Viessmann oferuje różne rozwiązania w zakresie kotłów gazowych. Do jednego z najpopularniejszych zalicza się kotły kondensacyjne. Pracują one efektywniej i oszczędniej niż konwencjonalne urządzenia. Zdolność do kondensacji pary wodnej zawartej w spalinach umożliwia bowiem pozyskanie dodatkowej energii cieplnej pochodzącej właśnie z tego procesu. W ofercie Viessmann dostępne są również niskotemperaturowe kotły gazowe – przeznaczone do ogrzewania większych budynków, w tym domów o dużym metrażu. Nasi fachowcy pomogą w wyborze odpowiedniego kotła Viessmann oraz zajmą się montażem i konserwacją urządzenia bez względu na jego rodzaj i sposób działania.

Piecyki gazowe

Łazienkowe piecyki gazowe Viessmann to urządzenia dość często wykorzystywane do przepływowego ogrzewania wody użytkowej. Specjalna technologia w zakresie konstrukcji palnika i budowy urządzenia sprawia, że gazowe podgrzewacze wody Viessmann należą do jednych z najsprawniej działających i najbardziej ekologicznych piecyków.

Co obejmuje nasza usługa serwisu pieców Viessmann?

W przypadku urządzeń marki Viessmann działamy kompleksowo. Pomagamy w zaprojektowaniu i wykonaniu instalacji grzewczej opartej o urządzenia tej marki. Serwisujemy kotły i piecyki gazowe (podgrzewacze wody użytkowej): czyścimy urządzenia i przewody, regulujemy zapłon, wymieniamy niesprawne części i elementy. Zapewniamy również szybki montaż i demontaż pieców Viessmann. Wykonujemy przeglądy oraz poświadczające sprawne działanie instalacji próby szczelności. Na życzenie Klienta robimy analizy spalin i oceniamy, czy urządzenia gazowe są bezpieczne i pracują w ekonomiczny sposób. Naprawiamy także poważniejsze awarie, np. wycieki gazów.

Wykorzystujemy materiały instalacyjne od sprawdzonych producentów, a na nasze usługi udzielamy gwarancji. Zapewniamy nie tylko wysoką jakość wykonanych prac, ale także sprawną naprawę usterek. Jesteśmy dyspozycyjni 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Dojeżdżamy do Klienta w jak najkrótszym czasie – średni czas przyjazdu naszych fachowców wynosi do dwóch godzin. Świadczymy nasze usługi głównie na terenie Krakowa i okolic, w tym miejscowości takich jak: Zielonki, Mogilany, Libertów, Gaj, Swoszowice, Jugowice, Golkowice, Skawina, Wieliczka, Niepołomice, Staniątki.

Jakie inne piece montujemy, konserwujemy i naprawiamy?

Nasza oferta w zakresie naprawy i montażu kotłów oraz piecyków gazowych obejmuje nie tylko serwis urządzeń gazowych marki Viessmann. Zapewniamy pomoc także w przypadku pieców innych producentów, w tym:

Zajmiemy się naprawą zarówno popularnych, jak i rzadziej wykorzystywanych czy starszych modeli pieców. Zachęcamy do kontaktu w celu skorzystania z pomocy naszych doświadczonych i sprawnie działających fachowców.

Fachowa pomoc na terenie Krakowa i okolic

Zapraszamy do kontaktu osoby z Krakowa i okolic. Działamy na terenie stolicy Małopolski (dojeżdżamy do wszystkich dzielnic oraz na tereny podmiejskie), a także pobliskich miejscowości takich jak: Skawina, Wieliczka, Zielonki, Niepołomice, Staniątki, Swoszowice, Jugowice, Golkowice, Mogilany, Libertów, Gaj.