Adam - 731-270-566
Naprawa pieców gazowych >> pogotowie hydrauliczne 24h <<

Biały montaż

Biały montaż Kraków

Wśród oferowanych przez naszą firmę usług hydraulicznych znajduje się biały montaż, wykonywany na terenie Krakowa i okolic. Możesz zatem powierzyć naszym specjalistom nie tylko zaprojektowanie oraz wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej, ale także zamocowanie sanitariatów i urządzeń ceramicznych w Twojej łazience lub kuchni. Propozycja białego montażu to jedna z pozycji na liście naszych kompleksowych usług hydraulicznych, które świadczymy już na etapie wykańczania domu lub innego budynku.

Co oferujemy w ramach białego montażu?

W ramach białego montażu mocujemy oraz podłączamy wszelkie sanitariaty, elementy ceramiczne oraz armaturę, która musi zostać umieszczona w punktach odbiorczych instalacji. Zakres naszych usług nie jest jednak sztywny – wykonujemy bowiem różne czynności, które gwarantują sprawne działanie instalacji. Nasi fachowcy zajmą się m.in.:

  • montażem kabiny i brodzika prysznicowego;
  • montażem wc podtynkowego oraz bidetu;
  • zainstalowaniem baterii, panelu prysznicowego;
  • montażem umywalek;
  • zabudową wanny lub innych sanitariatów bądź ich fragmentów (np. stelażu wc);
  • doborem oraz zamocowaniem elementów i tworzyw zabezpieczających instalację lub sanitariaty (różnego typu uszczelek, taśm izolacyjnych, fug).
Hydraulik potrzebny od zaraz?
Zadzwoń do mnie
731-270-566
 

Choć większość zleceń z zakresu białego montażu dotyczy łazienek, realizujemy także prace w innych pomieszczeniach – zwłaszcza w kuchniach. Zamontujemy baterię kuchenną, zlewozmywak, zapewnimy bezpieczne podłączenie okapu do instalacji wywiewowej.

Dlaczego warto powierzyć biały montaż naszym specjalistom?

Biały montaż wykonany przez doświadczonego fachowca to gwarancja sprawnie działających sanitariatów, podłączonych do instalacji w sposób trwały i bezpieczny oraz zgodny z zaleceniami producenta. Nie warto tego typu prac wykonywać samodzielnie – takie działanie może bowiem skutkować szybką awarią w obszarze instalacji kanalizacyjnej lub – w skrajnych przypadkach – zepsuciem nowo zakupionych sanitariatów i koniecznością wymiany urządzeń.

Nasi fachowcy wykonujący biały montaż lub naprawy hydrauliczne zawsze korzystają z wysokiej jakości materiałów instalacyjnych, na które producent udziela gwarancji. To w połączeniu z doświadczeniem i wiedzą praktyczną sprawia, że sanitariaty montowane przez specjalistów ANDBAR przez długi czas funkcjonują bezawaryjnie.

Fachowa pomoc na terenie Krakowa i okolic

Zapraszamy do kontaktu osoby z Krakowa i okolic. Działamy na terenie stolicy Małopolski (dojeżdżamy do wszystkich dzielnic oraz na tereny podmiejskie), a także pobliskich miejscowości takich jak: Skawina, Wieliczka, Zielonki, Niepołomice, Staniątki, Swoszowice, Jugowice, Golkowice, Mogilany, Libertów, Gaj.