Adam - 731-270-566
Naprawa pieców gazowych >> pogotowie hydrauliczne 24h <<

Serwis i naprawa piecyków – Swoszowice, Jugowice, Golkowice

Serwis i naprawa piecyków z dojazdem – Swoszowice, Jugowice, Golkowice

Naszą firmę tworzą fachowcy świadczący kompleksowe usługi w zakresie montażu i konserwacji piecyków gazowych oraz innych urządzeń grzewczych. Zapewniamy dojazd do Klienta na obszarze Swoszowic, Jugowic, Golkowic oraz pozostałych terenów w promieniu 30 km od Krakowa. Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby, które borykają się z problemami takimi jak niedziałający zapłon czy obniżona wydajność piecyka – nasi serwisanci pomogą w przypadku każdego rodzaju awarii.

Co oferujemy w ramach serwisu piecyków w Swoszowicach?

W ramach serwisu piecyków gazowych oferujemy konserwację, czyszczenie i kompleksowy serwis. Zajmiemy się wymianą niedziałających części, zabezpieczymy elementy urządzenia za pomocą sprawdzonych materiałów instalacyjnych oraz w razie potrzeby zdemontujemy piecyk i wymienimy go. Pomożemy w przypadku poważniejszych problemów z instalacją gazową – zlokalizujemy wyciek gazu czy zaprojektujemy układ przewodów i urządzeń dostosowany do potrzeb grzewczych urządzenia.

Nasz oferta to nie tylko sprawnie przeprowadzane naprawy, gwarantujące długotrwałe i bezawaryjne funkcjonowanie urządzeń gazowych. To również szybka reakcja na wezwanie Klienta – nasi serwisanci są w stanie dojechać na miejsce awarii nawet w pół godziny. Funkcjonujemy jako pogotowie gazowe, które jest do dyspozycji Klienta przez 24 godziny na dobę 365 dni w roku. Wiemy, że awaria nie wybiera dogodnego momentu i zdarza się w najmniej pożądanych chwilach, dlatego reagujemy najszybciej, jak się da.

Potrzebna pomoc fachowca?
Jesteśmy dostępni całą dobę – zadzwoń
731-270-566

Jakie piecyki gazowe naprawiamy?

Podejmujemy się napraw rozmaitych typów piecyków gazowych – z otwartą lub zamkniętą komorą spalania. Pomagamy właścicielom zarówno nowych i innowacyjnych, zautomatyzowanych piecyków, którzy chcą skorzystać z usługi pierwszego uruchomienia, jak i osobom mającym problem z działaniem starszego modelu urządzenia. Nasi fachowcy na co dzień mają do czynienia z urządzeniami grzewczymi o rozmaitych charakterystykach technicznych, dlatego są w stanie pomóc w przypadku piecyków różnych marek, w tym urządzeń od producentów takich jak Junkers, Neckar, Beretta, Vaillant, Viessmann, Saunier Duval.

Krótko o Swoszowicach i okolicach

Swoszowice do 1954 roku były samodzielną gminą położoną w Małopolsce. Obecnie stanowią część Krakowa i uznawane są za jedną z dzielnic stolicy województwa małopolskiego. Obszar Swoszowic znany jest z obecności jednego z najstarszych uzdrowisk w Polsce. Tamtejsze wody mineralne bogate w siarczany, wapń, magnez czy wodór od lat przyciągają kolejne osoby szukające wód o walorach zdrowotnych. W pobliżu Swoszowic znajdują się Jugowice, również wcielone do Krakowa, oraz Golkowice będące samodzielną wsią.

W jakich miejscowościach oferujemy serwis piecyków?

Swoszowice, Golkowice i Jugowice to tylko niektóre z obszarów, w których oferujemy serwis piecyków gazowych i innych urządzeń z dojazdem do Klienta. Nasi doświadczeni serwisanci docierają także do miejscowości takich jak:

Działamy głównie na terenie miejscowości położonych w Małopolsce. Dojeżdżamy do zarówno mniejszych miast, jak i wojewódzkiej stolicy – Krakowa. Nasi serwisanci sprawnie docierają do wszystkich krakowskich dzielnic oraz podmiejskich obszarów.

Fachowa pomoc na terenie Krakowa i okolic

Zapraszamy do kontaktu osoby z Krakowa i okolic. Działamy na terenie stolicy Małopolski (dojeżdżamy do wszystkich dzielnic oraz na tereny podmiejskie), a także pobliskich miejscowości takich jak: Skawina, Wieliczka, Zielonki, Niepołomice, Staniątki, Swoszowice, Jugowice, Golkowice, Mogilany, Libertów, Gaj.