Adam - 731-270-566
Naprawa pieców gazowych >> pogotowie hydrauliczne 24h <<

Usługi hydrauliczne

Usługi hydrauliczne Kraków

Szukasz specjalistów, którzy wykonają dla Ciebie montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej? A może masz problem w postaci zatkanego zlewu czy niedrożnych rur? Fachowcy z firmy ANDBAR pomogą Ci w każdym z tych przypadków. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu wykonawstwa, modernizacji, serwisu oraz konserwacji instalacji i urządzeń hydraulicznych. Zapewniamy również całodobową pomoc w zakresie napraw kanalizacyjnych.

Jakie usługi hydrauliczne oferujemy?

Montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej

Zamontujemy instalację hydrauliczną w powstającym budynku lub zajmiemy się wymianą starej instalacji wodno-kanalizacyjnej. Pomożemy w zaprojektowaniu układu przewodów i sanitariatów dostosowanego do potrzeb i możliwości budynku. Nasi specjaliści mają wiedzę z obszaru nie tylko hydrauliki, ale także prawa budowlanego – wiedzą, jakie normy i wymogi powinny spełniać poszczególne rodzaje instalacji wodnych. Zajmiemy się montażem instalacji kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania czy urządzeń ogrzewających wodę (zamontujemy piecyk gazowy czy podgrzewacz wody).

Hydraulik potrzebny od zaraz?
Zadzwoń do mnie
731-270-566
 

Naprawa awarii hydraulicznych

Udrażniamy rury i odpływy – możesz wezwać nas w przypadku zatkanego zlewu, odpływu brodzika czy wanny czy niedrożnych przewodów kanalizacyjnych. Oczyścimy elementy instalacji tak, abyś mógł szybko cieszyć sprawnym dopływem bieżącej wody. Naprawimy również pękniętą rurę, uszczelniając ją za pomocą trwałych i bezpiecznych materiałów lub wymieniając skorodowany odcinek przewodów.

Przeglądy, konserwacje urządzeń i instalacji

Wykonamy przegląd instalacji wodno-kanalizacyjnej, aby stwierdzić, czy funkcjonuje ona prawidłowo i wydajnie. Przeprowadzimy próbę szczelności wody, przygotowując dla Klienta protokół z jej wynikiem. Zabezpieczymy przewody przed korozją, zapewnimy konserwację urządzeń ogrzewających wodę i wykonamy wszystkie inne prace pozwalające usprawnić funkcjonowanie instalacji hydraulicznej.

Jak działa nasze pogotowie hydrauliczne?

Świadczymy nie tylko kompleksową, ale i szybką pomoc w zakresie napraw instalacji wodno-kanalizacyjnych. Nasza firma funkcjonuje jako pogotowie hydrauliczne. Służymy fachową pomocą 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku. Jesteśmy do dyspozycji Klientów także w niedziele i święta – wiemy, że awarie mogą zdarzyć się w najmniej oczekiwanym momencie. Reagujemy natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia o awarii i staramy się dotrzeć do Klienta najszybciej, jak to tylko możliwe – średni czas dojazdu naszych fachowców to pół godziny, często jednak jesteśmy na miejscu już pół godziny po otrzymaniu informacji o usterce.

Nasze usługi hydrauliczne realizujemy głównie na terenie Krakowa i okolic. Dojeżdżamy do Klientów z miejscowości takich jak: Wieliczka, Skawina, Zielonki, Niepołomice, Staniątki, Mogilany, Libertów, Gaj, Swoszowice, Jugowice, Golkowice. Dojazd na miejsce awarii jest wliczony w cenę usługi, dlatego nasi Klienci nie muszą obawiać się żadnych dodatkowych kosztów – pobieramy opłatę wyłącznie za realizację naprawy.

Co wyróżnia nasze usługi hydrauliczne?

Wysoka dyspozycyjność i szybki dojazd do Klienta to tylko jedne z naszych atutów. Wykonujemy swoją pracę solidnie i rzetelnie – nie stosujemy rozwiązań tymczasowych, lecz staramy się, aby efekty naszych działań pozwalały na bezawaryjne korzystanie z instalacji hydraulicznej przez długi czas. Podczas pracy wykorzystujemy materiały i części zamienne od sprawdzonych producentów, opatrzone odpowiednio długim okresem gwarancyjnym. Udzielamy gwarancji (12-miesięcznej) również na nasze usługi.

Oferujemy korzystne dla Klienta warunki realizacji usługi, ale co najważniejsze – pracują dla nas specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy codziennie wykorzystują swoją wiedzę techniczną w praktyce. Pomagamy w przypadku zarówno drobnych awarii, jak i bardziej skomplikowanych usterek (próbujemy pomóc także w przypadku tych napraw, których nie chcą się podejmować inni hydraulicy). Zachęcamy do kontaktu w celu skorzystania z naszych usług!

Fachowa pomoc na terenie Krakowa i okolic

Zapraszamy do kontaktu osoby z Krakowa i okolic. Działamy na terenie stolicy Małopolski (dojeżdżamy do wszystkich dzielnic oraz na tereny podmiejskie), a także pobliskich miejscowości takich jak: Skawina, Wieliczka, Zielonki, Niepołomice, Staniątki, Swoszowice, Jugowice, Golkowice, Mogilany, Libertów, Gaj.