Adam - 731-270-566
Naprawa pieców gazowych >> pogotowie hydrauliczne 24h <<

Cennik

Cennik usług hydrauliczno-gazowych Kraków

Wyróżnia nas nie tylko sprawne i efektywne przeprowadzanie napraw – oferujemy atrakcyjne warunki współpracy i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat kosztów poszczególnych prac wykonywanych przez naszych fachowców.

Jaki jest koszt naszych usług gazowych i hydraulicznych?

Poniżej przedstawiamy orientacyjny cennik naszych usług gazowych i hydraulicznych. Zaznaczamy jednak, że część naszych prac podlega indywidualnej wycenie (uwzględniającej potrzebne materiały, charakter awarii oraz dodatkowe czynności, które należy wykonać, aby instalacja działała sprawnie). Każde zlecenie wyceniamy jednak tak, aby jego koszt był kompromisem pomiędzy wysoką jakością usługi a atrakcyjną ceną.

Usługi:Cena:
montaż instalacji gazowych200 zł
montaż instalacji c.o.150 zł
montaż kotłów gazowychindywidualna wycena
montaż piecyków gazowych150 zł
serwis kotłów gazowych200 zł
serwis piecyków gazowych150 zł
pierwsze uruchomienia150 zł
analiza spalin150 zł
montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej150 zł
montaż i wymiana wodomierzy150 zł
biały montaż150 zł
udrażnianie rur150 zł
naprawa pękniętych rur150 zł
próby szczelności gazu i wody150 zł
kompleksowe usługi instalacyjneindywidualna wycena
kompleksowe usługi hydrauliczneindywidualna wycena
obsługa innych urządzeń gazowychindywidualna wycena

Co wpływa na cenę naszych usług serwisowych i montażowych?

Zakres prac

Cena usługi uzależniona jest przede wszystkim od charakteru prac – to oczywiste, że więcej zapłacimy za kompleksową wymianę instalacji niż za demontaż i montaż wybranych urządzeń. Koszt usługi zależy też od dodatkowych usług, jakie zażyczy sobie Klient (takich jak zaprojektowanie instalacji grzewczej dostosowanej do potrzeb budynku i pomoc w wyborze urządzeń gazowych). Nie bez znaczenia są również czynności uzupełniające, które należy wykonać po to, aby instalacja przez długi czas działała sprawnie lub po to, aby w ogóle móc przeprowadzić prace naprawcze (może się okazać, że przed przystąpieniem do pracy konieczne jest np. udrożnienie przewodów czy wykonanie próby szczelności).

Rozmiar i charakter instalacji gazowej/hydraulicznej

Na koszt usługi może wpłynąć również charakter instalacji gazowej lub hydraulicznej. Innych działań wymaga starsza instalacja, a innych – nowa, wyposażona w innowacyjne rozwiązania i częściowo zautomatyzowane urządzenia. Dodatkowo zakres prac może być różny dla instalacji o standardowych rozmiarach oraz tej znajdującej się w większym, wielorodzinnym budynku.

Koszt urządzeń, części zamiennych, materiałów instalacyjnych

Nasi fachowcy korzystają wyłącznie z materiałów instalacyjnych i części zamiennych od uznanych producentów. Ilość tych elementów oraz ich charakter mogą mieć wpływ na ostateczny koszt usługi – przykładowo cena może być nieco wyższa w przypadku konieczności zastosowania niestandardowego uszczelnienia czy wymiany dużej ilości przewodów instalacyjnych.

Cennik usług w Krakowie i Małopolsce

Koszty naszych usług hydrauliczno-gazowych są zazwyczaj podawane z góry, po wstępnej diagnostyce problemu przeprowadzonej przez fachowca. Dojazd do Klienta wliczony jest w cenę naprawy. Zlecając naszym specjalistom pracę, nie musisz zatem obawiać się dodatkowych czy ukrytych kosztów – o cenie usługi poinformujemy Cię jeszcze przed przystąpieniem do właściwych działań.

Fachowa pomoc na terenie Krakowa i okolic

Zapraszamy do kontaktu osoby z Krakowa i okolic. Działamy na terenie stolicy Małopolski (dojeżdżamy do wszystkich dzielnic oraz na tereny podmiejskie), a także pobliskich miejscowości takich jak: Skawina, Wieliczka, Zielonki, Niepołomice, Staniątki, Swoszowice, Jugowice, Golkowice, Mogilany, Libertów, Gaj.