Adam - 731-270-566
Naprawa pieców gazowych >> pogotowie hydrauliczne 24h <<

Naprawa pieców Saunier Duval

Serwis pieców Saunier Duval Kraków

Saunier Duval to producent urządzeń gazowych – grzewczych obecny na rynku od ponad stu lat. Fachowcy firmy ANDBAR, znający specyfikę urządzeń tej marki, pomagają w serwisie piecyków i kotłów Saunier Duval, gwarantując bezawaryjne działanie tych urządzeń.

Zakres usługi serwisu pieców Saunier Duval oraz innych urządzeń gazowych

Jakie piece naprawiamy?

Zapewniamy montaż, serwis i konserwację wszystkich urządzeń dostępnych w ofercie Saunier Duval. Zajmiemy się naprawą kotłów różnych typów oraz gazowych podgrzewaczy wody użytkowej (popularnych łazienkowych piecyków gazowych). Możesz powierzyć nam montaż i serwis urządzeń o rozmaitym typie budowy, parametrach technicznych, wyposażonych w dodatkowe funkcje, w tym:

  • kotłów kondensacyjnych do centralnego ogrzewania (z możliwością podłączenia do zasobników ciepłej wody użytkowej wyposażonych w wężownicę);
  • kotłów kondensacyjnych dwufunkcyjnych (do ciepłej wody użytkowej i instalacji c.o.);
  • kotłów niekondensacyjnych (z otwartą lub zamkniętą komorą spalania).

Oferujemy specjalistyczną pomoc w przypadku urządzeń o kompaktowej budowie lub wyposażonych w zaawansowaną elektronikę.

Szukasz montera do wymiany – montażu piecyka gazowego?
Zapraszam do kontaktu
731-270-566
 

Co oferujemy w ramach serwisu?

Serwis pieców Saunier Duval obejmuje szeroki zakres czynności. Pomagamy w wykonaniu instalacji przy wykorzystaniu urządzeń gazowych tej marki, doradzamy, który kocioł gazowy lub piecyk będzie najlepiej odpowiadał potrzebom grzewczym danego urządzenia. Wykonujemy okresowe przeglądy pieców. Przeprowadzamy analizy spalin oraz próby szczelności (wraz z odpowiednią dokumentacją), dzięki którym jesteśmy w stanie zdiagnozować problemy z wydajnością urządzenia. Lokalizujemy wycieki gazu i usuwamy je. Pomagamy też w przypadku drobnych i standardowych awarii. Nasi fachowcy rozwiążą problem wynikający z niedrożności przewodów czy wadliwie działającego zapłonu. W razie potrzeby wymienią też wadliwe części, podzespoły, a także niesprawny już piecyk lub kocioł.

Jak działają nasi fachowcy?

Pracujemy rzetelnie, stosując rozwiązania zapewniające długotrwały efekt oraz materiały instalacyjne wysokiej jakości, opatrzone gwarancją producenta. Poza solidnością i starannością wyróżnia nas szybka realizacja usług – staramy się reagować jak najszybciej po zgłoszeniu awarii. Nasi fachowcy dojeżdżają do Klienta w czasie nie dłuższym niż dwie godziny (zazwyczaj czas ten jest krótszy). Działamy na terenie Krakowa i podkrakowskich miejscowości, takich jak: Skawina, Zielonki, Wieliczka, Mogilany, Libertów, Gaj, Swoszowice, Jugowice, Golkowice, Niepołomice, Staniątki.

Montaż i serwis pieców wszystkich marek

Doświadczenie nabywane podczas wielu lat pracy i nagłych interwencji, wymagających sprawnych i szybkich reakcji, sprawiło, że nasi fachowcy są w stanie podjąć się napraw urządzeń gazowych rozmaitych marek. Serwisujemy nie tylko nowe, ale i starsze, wycofane już z oferty wielu producentów piecyki gazowe czy kotły. Staramy się pomóc w przypadku usterek, których inne ekipy nie są w stanie naprawić. Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś właścicielem pieca:

Postaramy się pozbyć uciążliwej awarii, oferując przy tym korzystne dla Klienta warunki współpracy.

Fachowa pomoc na terenie Krakowa i okolic

Zapraszamy do kontaktu osoby z Krakowa i okolic. Działamy na terenie stolicy Małopolski (dojeżdżamy do wszystkich dzielnic oraz na tereny podmiejskie), a także pobliskich miejscowości takich jak: Skawina, Wieliczka, Zielonki, Niepołomice, Staniątki, Swoszowice, Jugowice, Golkowice, Mogilany, Libertów, Gaj.