Adam - 731-270-566
Naprawa pieców gazowych >> pogotowie hydrauliczne 24h <<

Montaż piecyków gazowych

Montaż piecyków gazowych Kraków

Montażem piecyków gazowych zajmujemy się od lat, instalując w mieszkaniach i domach naszych Klientów urządzenia rozmaitych marek, o zróżnicowanych parametrach. Bogate doświadczenie i wiedza techniczna nabyta w praktyce to gwarancja, że zamontowane przez nas piecyki łazienkowe przez długi czas będą pracować bezawaryjnie i w oszczędny sposób. Działamy głównie na terenie Krakowa i okolic – jeśli szukasz ekipy, która zaproponuje Ci kompleksowe usługi instalacyjne lub po prostu zainstaluje piecyk w Twoim domu w Skawinie, Myślenicach czy Wieliczce, zgłoś się do nas.

Profesjonalny montaż łazienkowych piecyków gazowych

Zapewniamy profesjonalny i sprawny montaż łazienkowych piecyków gazowych – popularnych urządzeń odpowiedzialnych za ogrzewanie wody. W przypadku wątpliwości pomagamy wybrać spośród różnych marek i rozwiązań – nasi fachowcy wiedzą, jaki piecyk dobrać do łazienki o niewielkim metrażu czy potrzeb wieloosobowej rodziny. Dzięki przeprowadzonej przez naszą firmę instalacji można szybko cieszyć się nieprzerwaną dostawą ciepłej wody, a także wydajnością prawidłowo zamontowanego piecyka gazowego.

Szukasz certyfikowanego instalatora?
Skontaktuj się z nami
731-270-566

Jakie piecyki gazowe montujemy?

Jako specjaliści w zakresie serwisu urządzeń grzewczych oferujemy montaż piecyków gazowych wielu marek, takich jak: Junkers, Vaillant, Viessmann, Termet, Neckar, Saunier Duval. Zapewniamy fachową instalację zarówno najpopularniejszych na rynku produktów, jak i rzadziej wybieranych piecyków.

Montaż piecyków Junkers – Neckar i inne

Urządzenia grzewcze tego niemieckiego producenta już na stałe zagościły w domach i mieszkaniach wielu Polaków. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, oferujemy profesjonalny montaż piecyków łazienkowych Junkers. Instalujemy różne linie urządzeń grzewczych, w tym między innymi grupę Neckar. Usługę podłączania wykonujemy razem z pierwszym uruchomieniem, a także fachową kontrolą efektywności i bezpieczeństwa działania sprzętu.

Vaillant – instalacja piecyków, pieców gazowych

Vaillant to jedna z najbardziej znanych marek produkujących urządzenia do systemów grzewczych na świecie. Zdając sobie sprawę z popularności tego producenta, proponujemy rzetelne usługi montażu piecyków Vaillant – w domu, mieszkaniu lub innym lokalu. Podczas instalacji dbamy o wszelkie szczegóły, które przekładają się na wysoką wydajność pieca, niskie koszty oraz bezpieczeństwo eksploatacji.

Podłączanie pieców i piecyków gazowych Viessmann

Viessmann to nie tylko producent piecyków łazienkowych, lecz także całe systemy grzewcze, które trafiają zarówno do lokali mieszkalnych, jak i do budynków użyteczności publicznej czy – mniejszych i większych – przedsiębiorstw. Zastanawiasz się nad instalacją piecyka tej marki? Zleć montaż piecyka gazowego Viessmann naszym fachowcom! Zapewniamy wzorowe wykonawstwo wraz z pierwszym uruchomieniem urządzenia oraz wsparciem pomontażowym.

Termet – montaż pieców gazowych

Marka Termet to polski producent gazowych systemów grzewczych, którego oferta obejmuje między innymi: piecyki gazowe, kotły standardowe i kondensacyjne, centralne ogrzewanie oraz inne układy grzewcze. Nasza propozycja to kompleksowa obsługa urządzeń marki, a w tym także montaż pieców gazowych Termet. Po każdej wykonanej instalacji sprawdzamy poprawność działania całego systemu, wykonujemy badanie szczelności, efektywności oraz poziomu emisji spalin.

Instalacja piecyków marki Saunier Duval

Ponad 100-letnia historia, która pozwoliła opracować niezwykle wydajne systemy grzewcze, sprawia, że piece Saunier Duval cieszą się sporym powodzeniem na całym kontynencie – również w Polsce. Jeśli interesuje Cię instalacja gazowa z sercem w postaci urządzenia tego producenta, skontaktuj się z namioferujemy montaż piecyków Saunier Duval na terenie Krakowa oraz okolic. Przy podłączaniu kontrolujemy bezpieczeństwo i efektywność działania całej instalacji.

Beretta – podłączanie pieców i piecyków gazowych

Beretta jest włoską firmą projektującą gazowe systemy grzewcze, której urządzenia produkowane są na terenie naszego kraju. Produkty tego producenta to między innymi: piecyki łazienkowe, kotły standardowe i kondensacyjne, pompy ciepła. Specjaliści z Andbar Serwis mogą natomiast zaproponować fachowy montaż pieców gazowych Beretta w Twoim domu lub mieszkaniu. Podczas podłączania przeprowadzamy pierwsze uruchomienie, którego celem jest sprawdzenie poprawności, efektywności i bezpieczeństwa działania całej instalacji.

Co obejmuje nasza oferta montażu piecyków gazowych?

Usługę montażu piecyka gazowego przeprowadzamy kompleksowo – nie tylko instalujemy urządzenie, ale także sprawdzamy jego pracę, udzielamy informacji dotyczących obsługi oraz wymogów konserwacyjnych. Każdy z naszych fachowców dysponuje materiałami instalacyjnymi, dzięki czemu może przystąpić do pracy od razu po przyjeździe do Klienta. W zamontowanych urządzeniach możemy wykonać analizę spalin, której wynik poświadczy o sprawnym i wydajnym funkcjonowaniu piecyka.

Do naszych atutów należy niewątpliwie dostępność – jesteśmy do dyspozycji osób potrzebujących fachowej pomocy przez 24 godziny na dobę. Reagujemy praktycznie natychmiastowo, dojeżdżając do Klienta w najkrótszym możliwym czasie, dzięki czemu osoby korzystające z naszych usług mogą szybko cieszyć się sprawnie działającym, dostarczającym ciepłą wodę piecykiem łazienkowym.

Udzielamy rocznej gwarancji na nasze usługi, a części i materiały wykorzystywane przez naszych serwisantów objęte są gwarancją producenta. To w połączeniu z profesjonalnym montażem sprawia, że nasi Klienci zyskują dodatkową pewność co do jakości naszej pracy.

Działamy na terenie wszystkich dzielnic Krakowa

Nasze usługi dostępne są na terenie całego Krakowa. Z chęcią zamontujemy Państwa piecyk w takich dzielnicach jak:

  • Bieżanów, Kozłówek, Prokocim;
  • Dębniki, Zwierzyniec, Łagiewniki, Ruczaj;
  • Bronowice, Krowodrza, Prądnik Czerwony i Biały;
  • Nowa Huta, Czyżyny, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Mistrzejowice;
  • Podgórze, Płaszów, Kurdwanów, Grzegórzki, Środmieście, Złocień.

Co oferujemy poza montażem piecyków gazowych?

Montaż piecyków gazowych to tylko jedna z pozycji w naszej szerokiej ofercie. Zapewniamy również instalację kotłów gazowych i innych urządzeń grzewczych. Jesteśmy do dyspozycji, jeśli chodzi o naprawę piecyków i serwis kotłów. Możesz zlecić nam także pierwsze uruchomienie już zamontowanego urządzenia lub wykonanie próby szczelności gazu. Skontaktuj się z nami bez względu na to, czy potrzebujesz kompleksowych usług (instalatorskich lub innych), czy tylko ściśle określonej usługi.

Fachowa pomoc na terenie Krakowa i okolic

Zapraszamy do kontaktu osoby z Krakowa i okolic. Działamy na terenie stolicy Małopolski (dojeżdżamy do wszystkich dzielnic oraz na tereny podmiejskie), a także pobliskich miejscowości takich jak: Skawina, Wieliczka, Zielonki, Niepołomice, Staniątki, Swoszowice, Jugowice, Golkowice, Mogilany, Libertów, Gaj.