Adam - 731-270-566
Naprawa pieców gazowych >> pogotowie hydrauliczne 24h <<

Montaż piecyków gazowych

Montaż piecyków gazowych Kraków

Montażem piecyków gazowych zajmujemy się od lat, instalując w mieszkaniach i domach naszych Klientów urządzenia rozmaitych marek, o zróżnicowanych parametrach. Bogate doświadczenie i wiedza techniczna nabyta w praktyce to gwarancja, że zamontowane przez nas piecyki łazienkowe przez długi czas będą pracować bezawaryjnie i w oszczędny sposób. Działamy głównie na terenie Krakowa i okolic – jeśli szukasz ekipy, która zaproponuje Ci kompleksowe usługi instalacyjne lub po prostu zainstaluje piecyk w Twoim domu w Skawinie, Myślenicach czy Wieliczce, zgłoś się do nas.

Profesjonalny montaż łazienkowych piecyków gazowych

Zapewniamy profesjonalny i sprawny montaż łazienkowych piecyków gazowych – popularnych urządzeń odpowiedzialnych za ogrzewanie wody. W przypadku wątpliwości pomagamy wybrać spośród różnych marek i rozwiązań – nasi fachowcy wiedzą, jaki piecyk dobrać do łazienki o niewielkim metrażu czy potrzeb wieloosobowej rodziny. Dzięki przeprowadzonej przez naszą firmę instalacji można szybko cieszyć się nieprzerwaną dostawą ciepłej wody, a także wydajnością prawidłowo zamontowanego piecyka gazowego.

Szukasz certyfikowanego instalatora?
Skontaktuj się z nami
731-270-566

Jakie piecyki gazowe montujemy?

Jako specjaliści w zakresie serwisu urządzeń grzewczych oferujemy montaż piecyków gazowych wielu marek, takich jak: Junkers, Vaillant, Viessmann, Termet, Neckar, Saunier Duval. Zapewniamy fachową instalację zarówno najpopularniejszych na rynku produktów, jak i rzadziej wybieranych piecyków.

Co obejmuje nasza oferta montażu piecyków gazowych?

Usługę montażu piecyka gazowego przeprowadzamy kompleksowo – nie tylko instalujemy urządzenie, ale także sprawdzamy jego pracę, udzielamy informacji dotyczących obsługi oraz wymogów konserwacyjnych. Każdy z naszych fachowców dysponuje materiałami instalacyjnymi, dzięki czemu może przystąpić do pracy od razu po przyjeździe do Klienta. W zamontowanych urządzeniach możemy wykonać analizę spalin, której wynik poświadczy o sprawnym i wydajnym funkcjonowaniu piecyka.

Do naszych atutów należy niewątpliwie dostępność – jesteśmy do dyspozycji osób potrzebujących fachowej pomocy przez 24 godziny na dobę. Reagujemy praktycznie natychmiastowo, dojeżdżając do Klienta w najkrótszym możliwym czasie, dzięki czemu osoby korzystające z naszych usług mogą szybko cieszyć się sprawnie działającym, dostarczającym ciepłą wodę piecykiem łazienkowym.

Udzielamy rocznej gwarancji na nasze usługi, a części i materiały wykorzystywane przez naszych serwisantów objęte są gwarancją producenta. To w połączeniu z profesjonalnym montażem sprawia, że nasi Klienci zyskują dodatkową pewność co do jakości naszej pracy.

Co oferujemy poza montażem piecyków gazowych?

Montaż piecyków gazowych to tylko jedna z pozycji w naszej szerokiej ofercie. Zapewniamy również instalację kotłów gazowych i innych urządzeń grzewczych. Jesteśmy do dyspozycji, jeśli chodzi o naprawę piecyków i serwis kotłów. Możesz zlecić nam także pierwsze uruchomienie już zamontowanego urządzenia lub wykonanie próby szczelności gazu. Skontaktuj się z nami bez względu na to, czy potrzebujesz kompleksowych usług (instalatorskich lub innych), czy tylko ściśle określonej usługi.

Fachowa pomoc na terenie Krakowa i okolic

Zapraszamy do kontaktu osoby z Krakowa i okolic. Działamy na terenie stolicy Małopolski (dojeżdżamy do wszystkich dzielnic oraz na tereny podmiejskie), a także pobliskich miejscowości takich jak: Skawina, Wieliczka, Zielonki, Niepołomice, Staniątki, Swoszowice, Jugowice, Golkowice, Mogilany, Libertów, Gaj.