Adam - 731-270-566
Naprawa pieców gazowych >> pogotowie hydrauliczne 24h <<

Montaż instalacji gazowych

Montaż instalacji gazowych Kraków

Montaż instalacji gazowej powinien być wykonywany przez fachowców. Osoby posiadające specjalistyczną wiedzę i doświadczenie potrafią bowiem wykonać instalację tak, aby działała ona sprawnie, była szczelna, wydajna i ekonomiczna (zużywała jak najmniejszą ilość gazu niezbędną do ogrzania domu czy wody użytkowej). Instalatorzy z firmy ANDBAR dysponują nie tylko umiejętnościami zdobywanymi podczas wielu lat pracy, ale także posiadają uprawnienia, które są dla Klienta gwarantem, że instalacja zostanie wykonana zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami. Nasze usługi instalacyjne świadczymy w sposób kompleksowy.

Nasza usługa montażu instalacji gazowych

Jakie prace wykonujemy?

Wśród naszych działań składających się na montaż instalacji gazowych znajdują się czynności takie jak:

  • zaprojektowanie instalacji gazowej wraz z fachowym doradztwem (wiemy, jak normy powinny spełniać kotłownie czy inne pomieszczenia, w który znajdą się urządzenia gazowe);
  • montaż przewodów, urządzeń i armatury (w tym przyłącza gazociągu, przewodów użytkowych, dopływu rozdzielczego, szafki z gazomierzem);
  • pierwsze uruchomienie urządzeń;
  • wykonanie próby szczelności z potwierdzeniem w formie protokołu.
Potrzebujesz fachowca od instalacji gazowych?
Zadzwoń do mnie
731-270-566
 

Na prace z zakresu montażu instalacji gazowych udzielamy rocznej gwarancji. W trakcie naszych działań wykorzystujemy materiały instalacyjne od uznanych na rynku producentów udzielających gwarancji na swoje artykuły. Wszystko to w połączeniu z wysoką jakością naszych usług daje Klientowi pewność, że instalacja gazowa została wykonana rzetelnie, z najwyższą starannością.

Jakie urządzenia montujemy?

Montujemy urządzenia powszechnie wykorzystywane w instalacjach gazowych oraz te rzadziej spotykane. Zajmujemy się montażem kotłów gazowych wiszących, stojących, jedno- i dwufunkcyjnych, tradycyjnych i kondensacyjnych. Instalujemy różne modele piecyków gazowych. Podejmujemy się montażu urządzeń rozmaitych firm, w tym zarówno tych najbardziej znanych (Vaillant, Junkers, Termet, Neckar, Saunier Duval), jak i niszowych.

Na jakim obszarze działamy?

Nasze usługi w zakresie instalacji gazowych oferujemy na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości. Dojeżdżamy do Klientów z miast takich jak: Skawina, Wieliczka, Niepołomice, Zielonki, Swoszowice, Mogilany. Docieramy także do mniejszych, pobliskich miejscowości. Czas przyjazdu naszego serwisanta uzależniony jest od odległości, jaką musi pokonać fachowiec, zawsze jednak reagujemy najszybciej, jak to tylko możliwe – średni czas dotarcia na miejsce awarii naszych specjalistów to tylko 2 godziny.

Serwis instalacji gazowych

Zapewniamy kompleksowe usługi instalacyjne, mogąc zaproponować nie tylko montaż instalacji gazowych w nowym domu, ale też ich pełną obsługę w dowolnym budynku. Wykonujemy serwis urządzeń, w tym czyszczenie i konserwację piecyków gazowych oraz naprawę kotłów. Zajmujemy się diagnostyką awarii czy nieszczelności. Przeprowadzamy analizę spalin, aby ocenić poziom wydajności i bezpieczeństwa urządzeń gazowych. Dokonujemy wymiany części, podzespołów lub w razie potrzeby – instalujemy nowe urządzenia. Pomagamy w przypadku zarówno drobnych napraw (regulacji piecyka, czyszczenia przewodów), jak i bardziej skomplikowanych problemów czy groźnych w skutkach usterek (wycieków gazu).

Skontaktuj się z nami, aby powierzyć nam montaż lub serwis instalacji gazowej. Nasi specjaliści są dostępni przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, zatem w każdej chwili możesz poprosić nas o fachową pomoc lub poradę.

Fachowa pomoc na terenie Krakowa i okolic

Zapraszamy do kontaktu osoby z Krakowa i okolic. Działamy na terenie stolicy Małopolski (dojeżdżamy do wszystkich dzielnic oraz na tereny podmiejskie), a także pobliskich miejscowości takich jak: Skawina, Wieliczka, Zielonki, Niepołomice, Staniątki, Swoszowice, Jugowice, Golkowice, Mogilany, Libertów, Gaj.