Adam - 731-270-566
Naprawa pieców gazowych >> pogotowie hydrauliczne 24h <<

Naprawa kotłów gazowych

Naprawa kotłów gazowych Kraków

Kotły gazowe cenione są za prostą obsługę, oszczędność miejsca (zajmują małą powierzchnię w porównaniu z innymi urządzeniami gazowymi i instalacjami grzewczymi) i wielozadaniowość (niektóre kotły mogą ogrzewać zarówno pomieszczenia, jak i wodę użytkową). Nasi serwisanci gwarantują kompleksowy serwis (czyszczenie, konserwację, naprawy) kotłów gazowych. Pomagamy w przypadku wszelkich problemów z funkcjonowaniem tych dość powszechnie montowanych w budynkach urządzeń gazowych.

Co wykonujemy w ramach napraw kotłów gazowych?

Usługa konserwacji i serwisowania kotła gazowego jest przez naszych fachowców modyfikowana w zależności od potrzeb urządzenia i rodzaju awarii. Do standardowych czynności, które wykonują nasi specjaliści, należą:

 • diagnostyka awarii, miejsc wycieków gazów, ocena stanu technicznego urządzeń etc.;
 • regeneracja części i podzespołów;
 • czyszczenie części i przewodów;
 • wymiana części i urządzeń;
 • poprawianie błędów po innych instalatorach i serwisantach.

Udzielamy na nasze usługi 12-miesięcznej gwarancji, jednak wysoka jakość naszych działań powoduje, że efekty pracy wykonanej przez fachowców ANDBAR utrzymują się jeszcze długo po tym okresie. W trakcie pracy nasi specjaliści używają części i materiałów instalacyjnych opatrzonych gwarancją producenta, co daje Klientowi dodatkową pewność w zakresie trwałych efektów przeprowadzanych przez nas napraw.

Szukasz montera do wymiany – montażu piecyka gazowego?
Zapraszam do kontaktu
731-270-566

Jakie rodzaje kotłów naprawiamy?

Bogate doświadczenie i zdobywana w trakcie wielu lat praktyki wiedza pozwalają naszym fachowcom skutecznie naprawiać kotły gazowe różnych marek, w tym uznanych producentów takich jak Junkers, Termet czy Vaillant. Podejmujemy się serwisu rozmaitych kotłów różniących się od siebie:

 • względami funkcjonalnymi – naprawiamy kotły jednofunkcyjne (ogrzewające wodę w instalacji centralnego ogrzewania) i dwufunkcyjne (działające podobnie jak jednofunkcyjne, ale dodatkowo ogrzewające wodę użytkową);
 • sposobem działania – pomożemy w przypadku tradycyjnie stosowanych, konwencjonalnych kotłów oraz urządzeń kondesacyjnych (pobierających ze spalin całą energię i przetwarzających ją na dodatkowe ciepło);  
 • sposobem montażu – zajmiemy się konserwacją czy montażem kotłów wiszących oraz stojących;
 • rodzajem komory spalania – naprawimy zarówno kotły z otwartą, jak i zamkniętą komorą spalania.

Kto powinien skorzystać z naszych usług?

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług wszystkie osoby, które zauważyły, że ich kocioł gazowy nie funkcjonuje prawidłowo – nie ogrzewa budynku w wystarczającym stopniu lub generuje wyższe niż do tej pory rachunki za gaz. Nasi fachowcy pomagają mieszkańcom małopolski pomagają rozwiązać problemy z urządzeniami gazowymi, dojeżdżając do Klientów z Krakowa i okolicznych miejscowości (Skawiny, Wieliczki, Swoszowic, Zielonek, Niepołomic i Mogilan). Zachęcamy do kontaktu wszystkich tych, którym zależy na szybkiej i sprawnej naprawie kotłów gazowych – działamy 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, mając na uwadze to, że awaria potrafi zdarzyć się w najmniej oczekiwanym momencie.

Działamy w obrębie całego Krakowa

Nasi fachowcy gotowi są dojechać w każdy zakątek Krakowa. Dzielnice, w których obsługujemy naszych klientów to między innymi:

 • Nowa Huta, Wzgórza Krzesławickie, Czyżyny, Bieńczyce, Mistrzejowice;
 • Krowodrza, Prądnik Biały, Prądnik Czerwony, Bronowice;
 • Podgórze, Grzegórzki, Płaszów, Śródmieście, Złocień, Kurdwanów;
 • Bieżanów, Prokocim, Kozłówek;
 • Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki, Ruczaj.

Nie tylko naprawa kotłów – kompleksowa pomoc w obszarze instalacji i urządzeń gazowych

Poza naprawą i montażem kotłów gazowych zajmujemy się także innymi działaniami w obszarze instalacji gazowych. Wykonujemy serwis piecyków, analizy spalin, próby szczelności. Do naszych usług należą również pierwsze uruchomienia i przeglądy urządzeń grzewczych. Możesz zlecić nam także montaż instalacji c. o. lub poprosić nas o pomoc w zaprojektowaniu instalacji grzewczej. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie – jako fachowcy chętnie podejmujemy się zarówno standardowych napraw, jak i bardziej złożonych działań.

Fachowa pomoc na terenie Krakowa i okolic

Zapraszamy do kontaktu osoby z Krakowa i okolic. Działamy na terenie stolicy Małopolski (dojeżdżamy do wszystkich dzielnic oraz na tereny podmiejskie), a także pobliskich miejscowości takich jak: Skawina, Wieliczka, Zielonki, Niepołomice, Staniątki, Swoszowice, Jugowice, Golkowice, Mogilany, Libertów, Gaj.