Adam - 731-270-566
Naprawa pieców gazowych >> pogotowie hydrauliczne 24h <<

Pierwsze uruchomienia

Pierwsze uruchomienia pieców, kotłów gazowych i innych urządzeń grzewczych Kraków

Prawidłowy montaż urządzeń grzewczych nie gwarantuje ich natychmiastowego i sprawnego działania. Równie ważną czynnością jest tzw. pierwsze uruchomienie, które ze względu na bezpieczeństwo domowników i późniejszy sprawny serwis instalacji należy powierzyć profesjonalistom – doświadczonym, posiadającym wymagane uprawnienia instalatorom z firmy ANDBAR. Nasi fachowcy docierają do Klientów z Krakowa i okolic, w tym miejscowości takich jak Mogilany, Skawina, Wieliczka, Niepołomice. Pierwsze uruchomienie to jeden z elementów naszej oferty kompleksowych usług instalacyjnych dla domów.

Dlaczego należy powierzyć pierwsze uruchomienie fachowcom?

Pierwsze uruchomienie musi zostać wykonane przez instalatora posiadającego odpowiednie uprawnienia – w przeciwnym razie producent gazowego urządzenia grzewczego może odmówić nam prawa do reklamacji piecyka lub kotła gazowego. Warto także pamiętać, że profesjonalista posiada nie tylko wiedzę techniczną, ale także tę dotyczącą obowiązujących przepisów, norm oraz potrafi dostosować swoje działania do potrzeb konkretnego projektu.

Szukasz certyfikowanego instalatora?
Skontaktuj się z nami
731-270-566

Skorzystanie z usługi pierwszego uruchomienia oferowanej przez naszą firmę to także:

  • gwarancja obniżonej awaryjności urządzenia i przedłużenia jego żywotności;
  • prawidłowe działanie instalacji, pozwalające na wygodne korzystanie z urządzeń;
  • obniżenie rachunków za media (przykładowo – sprawnie działający piecyk zużywa mniej gazu).

Jakich urządzeń gazowych dotyczy usługa pierwszego uruchomienia?

Usługę wykonujemy głównie dla kotłów i pieców gazowych, zajmujemy się także pierwszym uruchomieniem innych urządzeń grzewczych, w tym podgrzewacza wody użytkowej. Nasi fachowcy ustawią optymalne parametry i skontrolują działanie pieców marek takich jak: Junkers, Viessmann, Termet, Vaillant czy Saunier Duval.

Pierwsze uruchomienie wykonujemy dla urządzeń już zainstalowanych, przygotowanych do eksploatacji. Dzięki naszym fachowcom możliwe jest szybkie, a co ważniejsze, bezpieczne rozpoczęcie użytkowania kotłów czy pieców gazowych.

Co obejmuje usługa pierwszego uruchomienia kotła lub pieca gazowego?

Podczas pierwszego uruchomienia zajmiemy się między innymi:

  • podłączeniem przewodów doprowadzających media do urządzeń;
  • kontrolą podłączeń i zabezpieczeń, zarówno w obrębie urządzenia głównego, jak i współpracujących z nim urządzeń dodatkowych;
  • włączeniem danego urządzenia;
  • sprawdzeniem poprawności i jakości pracy urządzenia;
  • zapoznaniem użytkownika z podstawami działania urządzenia.

Usługa pierwszego uruchomienia obejmuje zestaw działań niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania kotłów, pieców gazowych czy innych urządzeń grzewczych. Nasi fachowcy każdorazowo dostosowują zakres czynności do specyfiki urządzenia, priorytetowo traktując kwestie bezpieczeństwa i wygodnego korzystania z pieca czy kotła.

Usługi uzupełniające

Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie instalacji i konserwacji urządzeń gazowych – grzewczych. Możesz wezwać nas w sprawie pierwszego uruchomienia lub powierzyć nam całość prac. Oferujemy montaż piecyków gazowych oraz instalację kotła gazowego. Z powodzeniem możesz zlecić nam wykonanie ogrzewania centralnego Zajmujemy się także serwisem piecyków gazowych i konserwacją kotłów. Lokalizujemy usterki i naprawiamy je – usuniemy wycieki gazów, wykonamy analizę spalin z kotła gazowego.

Wyróżnia nas szybki czas realizacji prac (docieramy do Klienta nawet w 30 min.) i dostępność – jesteśmy do dyspozycji przez 24 h na dobę. Udzielamy gwarancji na nasze usługi (12 miesięcy) oraz materiały instalacyjne (zgodnie z zapewnieniami producenta). Skontaktuj się z nami, aby skorzystać z usługi pierwszego uruchomienia lub innej!

Fachowa pomoc na terenie Krakowa i okolic

Zapraszamy do kontaktu osoby z Krakowa i okolic. Działamy na terenie stolicy Małopolski (dojeżdżamy do wszystkich dzielnic oraz na tereny podmiejskie), a także pobliskich miejscowości takich jak: Skawina, Wieliczka, Zielonki, Niepołomice, Staniątki, Swoszowice, Jugowice, Golkowice, Mogilany, Libertów, Gaj.