Adam - 731-270-566
Naprawa pieców gazowych >> pogotowie hydrauliczne 24h <<

Serwis i naprawa piecyków – Wieliczka

Serwis i naprawa piecyków z dojazdem do Wieliczki

Szukasz sprawdzonego fachowca, który pomoże w przypadku niedziałającego piecyka? Masz problem z zapłonem lub regulacją urządzenia? Specjaliści z firmy ANDBAR, zajmujący się montażem i konserwacją urządzeń oraz instalacji gazowych, usuną zarówno drobną, jak i bardziej złożoną awarię. Działamy na terenie podkrakowskich miejscowości, w tym Wieliczki – zachęcamy mieszkańców tego miasta do kontaktu w przypadku jakichkolwiek usterek piecyka gazowego.

Co oferujemy w ramach serwisu piecyków w Wieliczce?

Zakres naszych usług jest dość szeroki. Czynności serwisowe, które wykonujemy, to m.in. udrażnianie rur i przewodów, zabezpieczanie odcinków instalacji i podzespołów, czyszczenie urządzeń lub regulowanie ustawień i parametrów piecyków. Robimy okresowe przeglądy, pozwalające stwierdzić, czy urządzenie pracuje maksymalnie wydajnie i w bezpieczny sposób. Na życzenie Klienta przeprowadzimy próbę szczelności, zlokalizujemy i zabezpieczymy rozszczelnienia w obrębie instalacji.

Jesteśmy fachowcami kompleksowo zajmującym się instalacjami gazowymi, dlatego możesz zlecić nam także montaż piecyka gazowego. Oferujemy doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego urządzenia, dostosowanego do metrażu pomieszczenia oraz potrzeb grzewczych domowników.

Potrzebna pomoc fachowca?
Jesteśmy dostępni całą dobę – zadzwoń
731-270-566

Jakie piecyki gazowe naprawiamy?

Jesteśmy w stanie naprawić każdego typu piecyk gazowy. Serwisujemy zarówno nowsze, innowacyjne modele (wyposażone w zaawansowaną elektronikę bądź zautomatyzowane), jak i te starsze. Podejmujemy się prac montażowych i konserwacyjnych pieców rozmaitych marek, w tym najpopularniejszych na rynku producentów, takich jak Junkers, Neckar, Termet, Beretta, Saunier Duval, Vaillant, Viessmann.

Pomagamy również w przypadku innego rodzaju urządzeń grzewczych. Naprawimy, zrobimy przegląd lub wypełnimy kocioł gazowy. Wykonamy rozmaite działania naprawcze w przypadku urządzeń o różnym sposobie montażu (wiszące, stojące), charakterystyce działania (kondensacyjne, konwencjonalne) czy budowie (z otwartą bądź zamkniętą komorą spalania).

Krótko o Wieliczce

Wieliczka to miasto położone w Małopolsce, nieopodal Krakowa. Miejscowość jest niewielka (około 22 tys. mieszkańców), pełni jednak kilka ważnych funkcji. Jest miastem-sypialnią dla osób zatrudnionych w Krakowie, słynie zaś przede wszystkim z kopalni soli ,,Wieliczka”. Obiekt ten obecnie stanowi atrakcję turystyczną znaną na cały świat – kopalnię co roku odwiedza około milion turystów z różnych krajów.

W jakich miejscowościach oferujemy serwis piecyków?

Wieliczka to tylko jedna z miejscowości, w której oferujemy kompleksowy serwis urządzeń gazowych. Nasi fachowcy dojeżdżają także do okolicznych miast. Sporo zleceń realizujemy na terenie Krakowa. Wezwij nas, jeśli potrzebujesz sprawdzonego gazownika do naprawy piecyka na terenie:

  • Skawiny;
  • Zielonek;
  • Niepołomic, Staniątek;
  • Mogilan, Libertowa, Gaja;
  • Swoszowic, Jugowic, Golkowic.

Skontaktuj się z nami, jeśli Twój piecyk czeka na naprawę, potrzebujesz zrobić przegląd urządzenia lub przewody instalacji gazowej w Twoim domu wymagają udrożnienia. Pomożemy w przypadku tych i innych problemów!

Fachowa pomoc na terenie Krakowa i okolic

Zapraszamy do kontaktu osoby z Krakowa i okolic. Działamy na terenie stolicy Małopolski (dojeżdżamy do wszystkich dzielnic oraz na tereny podmiejskie), a także pobliskich miejscowości takich jak: Skawina, Wieliczka, Zielonki, Niepołomice, Staniątki, Swoszowice, Jugowice, Golkowice, Mogilany, Libertów, Gaj.