Adam - 731-270-566
Naprawa pieców gazowych >> pogotowie hydrauliczne 24h <<

Serwis, naprawa, montaż piecyków – Wieliczka

Serwis, montaż i naprawa piecyków z dojazdem do Wieliczki

Szukasz sprawdzonego fachowca, który pomoże w przypadku niedziałającego piecyka? Masz problem z zapłonem lub regulacją urządzenia? Specjaliści z firmy ANDBAR, zajmujący się montażem i konserwacją urządzeń oraz instalacji gazowych, usuną zarówno drobną, jak i bardziej złożoną awarię. Działamy na terenie podkrakowskich miejscowości, w tym Wieliczki – zachęcamy mieszkańców tego miasta do kontaktu w przypadku jakichkolwiek usterek piecyka gazowego.

Co oferujemy w ramach serwisu piecyków w Wieliczce?

Zakres naszych usług jest dość szeroki. Czynności serwisowe, które wykonujemy, to m.in. udrażnianie rur i przewodów, zabezpieczanie odcinków instalacji i podzespołów, czyszczenie urządzeń lub regulowanie ustawień i parametrów piecyków. Robimy okresowe przeglądy, pozwalające stwierdzić, czy urządzenie pracuje maksymalnie wydajnie i w bezpieczny sposób. Na życzenie Klienta przeprowadzimy próbę szczelności, zlokalizujemy i zabezpieczymy rozszczelnienia w obrębie instalacji.

Jesteśmy fachowcami kompleksowo zajmującym się instalacjami gazowymi, dlatego możesz zlecić nam także montaż piecyka gazowego. Oferujemy doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego urządzenia, dostosowanego do metrażu pomieszczenia oraz potrzeb grzewczych domowników.

Potrzebna pomoc fachowca?
Jesteśmy dostępni całą dobę – zadzwoń
731-270-566

Jakie piecyki gazowe naprawiamy?

Jesteśmy w stanie naprawić każdego typu piecyk gazowy. Serwisujemy zarówno nowsze, innowacyjne modele (wyposażone w zaawansowaną elektronikę bądź zautomatyzowane), jak i te starsze. Podejmujemy się prac montażowych i konserwacyjnych pieców rozmaitych marek, w tym najpopularniejszych na rynku producentów, takich jak Junkers, Neckar, Termet, Beretta, Saunier Duval, Vaillant, Viessmann.

Pomagamy również w przypadku innego rodzaju urządzeń grzewczych. Naprawimy, zrobimy przegląd lub wypełnimy kocioł gazowy. Wykonamy rozmaite działania naprawcze w przypadku urządzeń o różnym sposobie montażu (wiszące, stojące), charakterystyce działania (kondensacyjne, konwencjonalne) czy budowie (z otwartą bądź zamkniętą komorą spalania).

Montaż piecyków, pieców i kotłów gazowych na terenie Wieliczki

Aby móc w pełni cieszyć się komfortem, efektywnością i trwałością, które oferują  współczesne systemy ogrzewania, należy zadbać o ich kondycję od samego początku działania układu. Oznacza to, że jednym z pierwszych etapów wdrażania dowolnej instalacji tego rodzaju jest profesjonalny montaż kotła gazowego, pieca lub piecyka. Nasza firma proponuje tego rodzaju usługi na terenie Wieliczki oraz okolic, oferując rzetelne wykonawstwo w konkurencyjnych cenach. Zajmujemy się podłączaniem kotłów i pieców w domach, mieszkaniach oraz innych lokalach. Na co dzień pracujemy z urządzeniami wielu producentów, co pozwala nam dokonywać instalacji oraz adaptacji niemal od ręki. Przy każdym montażu pieca lub kotła wykonujemy pierwsze uruchomienie, kontrolujemy poprawność działania systemu, przeprowadzamy badanie poziomu emisji spalin oraz szczelności układu.

Wymiana pieca lub kotła gazowego w ramach Programu Czyste Powietrze

Państwowy Program Czyste Powietrze to projekt, w ramach którego możliwe jest uzyskanie dofinansowania na domowe instalacje grzewcze i termoizolacyjne. Podstawowym zadaniem inicjatywy jest ograniczenie emisji toksycznych substancji do atmosfery oraz obniżenie wykorzystywania paliw stałych do celów grzewczych. Dotacje obejmują wymianę przestarzałego źródła ciepła (na przykład tzw. kopciuch) w starych domach jednorodzinnych na nowoczesną instalację, najczęściej w postaci kotła bądź pieca gazowego. Tego rodzaju modernizacja nie tylko pomaga poprawić jakość powietrza i bezpieczeństwo domowników, ale także zwiększa efektywność ogrzewania, a co za tym idzie – obniża koszty utrzymania domu.

Nasza firma wykonuje wymiany pieców i kotłów gazowych dofinansowanych w ramach Programu Czyste Powietrze. Zalecamy śledzić oficjalne informacje, by dowiedzieć się, czy uzyskanie dotacji jest obecnie możliwe dla mieszkańców Wieliczki.

Krótko o Wieliczce

Wieliczka to miasto położone w Małopolsce, nieopodal Krakowa. Miejscowość jest niewielka (około 22 tys. mieszkańców), pełni jednak kilka ważnych funkcji. Jest miastem-sypialnią dla osób zatrudnionych w Krakowie, słynie zaś przede wszystkim z kopalni soli ,,Wieliczka”. Obiekt ten obecnie stanowi atrakcję turystyczną znaną na cały świat – kopalnię co roku odwiedza około milion turystów z różnych krajów.

W jakich miejscowościach oferujemy serwis piecyków?

Wieliczka to tylko jedna z miejscowości, w której oferujemy kompleksowy serwis urządzeń gazowych. Nasi fachowcy dojeżdżają także do okolicznych miast. Sporo zleceń realizujemy na terenie Krakowa. Wezwij nas, jeśli potrzebujesz sprawdzonego gazownika do naprawy piecyka na terenie:

  • Skawiny;
  • Zielonek;
  • Niepołomic, Staniątek;
  • Mogilan, Libertowa, Gaja;
  • Swoszowic, Jugowic, Golkowic.

Skontaktuj się z nami, jeśli Twój piecyk czeka na naprawę, potrzebujesz zrobić przegląd urządzenia lub przewody instalacji gazowej w Twoim domu wymagają udrożnienia. Pomożemy w przypadku tych i innych problemów!

Fachowa pomoc na terenie Krakowa i okolic

Zapraszamy do kontaktu osoby z Krakowa i okolic. Działamy na terenie stolicy Małopolski (dojeżdżamy do wszystkich dzielnic oraz na tereny podmiejskie), a także pobliskich miejscowości takich jak: Skawina, Wieliczka, Zielonki, Niepołomice, Staniątki, Swoszowice, Jugowice, Golkowice, Mogilany, Libertów, Gaj.