Adam - 731-270-566
Naprawa pieców gazowych >> pogotowie hydrauliczne 24h <<

Serwis i naprawa piecyków – Zielonki

Serwis i naprawa piecyków z dojazdem do Zielonek

Twój piecyk gazowy nie działa lub generuje rachunki za gaz znacznie większe niż oczekiwane? Zachęcamy do skorzystania z usług fachowców z firmy ANDBAR. Pomożemy wyregulować urządzenie, wyczyścimy je lub wymienimy niedziałające podzespoły. Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Zielonek i okolic – to jedno z miast, do których dojeżdżają nasi serwisanci.

Co oferujemy w ramach serwisu piecyków w Zielonkach?

Wykonujemy prace zarówno konserwacyjne, jak i serwisowe. Zrobimy przegląd urządzenia, aby potwierdzić jego prawidłowe i bezpieczne dla wszystkich domowników działanie. Na życzenie Klienta przeprowadzimy próbę szczelności całej instalacji lub analizę spalin generowanych przez piecyk gazowy. W razie potrzeby wymienimy niedziałające części lub uszkodzone fragmenty instalacji. Zajmiemy się również montażem piecyka gazowego lub jego demontażem i wymianą.

Potrzebna pomoc fachowca?
Jesteśmy dostępni całą dobę – zadzwoń
731-270-566

Wszystkie wyżej wymienione usługi wykonujemy z najwyższą dbałością o ich jakość. Nie stosujemy rozwiązań tymczasowych lub wątpliwej jakości części zamiennych. Materiały instalacyjne wykorzystywane przez naszych fachowców to artykuły od uznanych producentów, posiadające gwarancję. Jako specjaliści zdobywamy kolejne uprawnienia, które umożliwiają nam wykonywanie szerokiego zakresu prac montażowych i naprawczych. Nasze działania na życzenie Klienta opatrujemy stosowną dokumentacją podpisywaną przez naszych doświadczonych serwisantów.

Jakie piecyki gazowe naprawiamy?

Dla naszych doświadczonych instalatorów naprawa różnych typów piecyków gazowych to codzienność. Specjaliści ANDBAR są przygotowani zarówno do naprawy drobnych usterek, jak i bardziej skomplikowanych awarii. Pomagamy właścicielom nowych, innowacyjnych piecyków gazowych (wykonujemy pierwsze uruchomienia) oraz starszych czy niestandardowych modeli urządzeń. Serwisujemy piecyki rozmaitych marek, w tym producentów takich jak: Junkers, Beretta, Neckar, Saunier Duval, Vaillant i Viessmann.

Krótko o Zielonkach

Zielonki to niewielka gmina położona w północnej części Małopolski. Liczy ona około 22 tys. mieszkańców i zajmuje obszar ponad 48 km kw. Gmina Zielonki wyróżnia się pięknym położeniem – przebiega przez nią Szlak Orlich Gniazd, większość jej obszaru usytuowana jest na terenie kilku obszarów chronionych (parków krajobrazowych). Siedziba gminy – wieś Zielonki – liczy jedynie 5 tys. mieszkańców. Ta niewielka miejscowość położona jest z dala od miejskiego zgiełku i jest jednocześnie dobrze skomunikowana – przebiega przez nią droga wojewódzka nr 794.

 

W jakich miejscowościach oferujemy serwis piecyków?

Obszar działalności naszej firmy to głównie Kraków i okolice. Nasi fachowcy dojeżdżają do wielu podkrakowskich miejscowości, w tym:

  • Skawiny;
  • Wieliczki;
  • Libertowa, Mogilan, Gaja;
  • Niepołomic, Staniątek;
  • Swoszowic, Jugowic, Golkowic.

Naszymi zaletami, poza rzetelnością i wysoką dyspozycyjnością (jesteśmy do dyspozycji Klientów przez 24 godziny na dobę, także w niedziele i święta), jest szybki czas reakcji. Dojeżdżamy do Klienta sprawnie, na miejscu awarii jesteśmy zazwyczaj po kilkudziesięciu minutach. Skorzystanie z naszych usług to gwarancja szybkiej i efektywnej naprawy. Zachęcamy do kontaktu mieszkańców Zielonek i okolic, którzy mają problem z niedziałającym piecykiem lub innym niesprawnym urządzeniem gazowym.

Fachowa pomoc na terenie Krakowa i okolic

Zapraszamy do kontaktu osoby z Krakowa i okolic. Działamy na terenie stolicy Małopolski (dojeżdżamy do wszystkich dzielnic oraz na tereny podmiejskie), a także pobliskich miejscowości takich jak: Skawina, Wieliczka, Zielonki, Niepołomice, Staniątki, Swoszowice, Jugowice, Golkowice, Mogilany, Libertów, Gaj.