Adam - 731-270-566
Naprawa pieców gazowych >> pogotowie hydrauliczne 24h <<

Montaż kotłów gazowych

Montaż kotłów gazowych Kraków

Kotły gazowe to profesjonalne urządzenia grzewcze, których montaż należy powierzyć fachowcom. Specjaliści z firmy ANDBAR to doświadczeni instalatorzy dysponujący odpowiednim sprzętem i wyposażeniem w postaci materiałów instalacyjnych. Naszym profesjonalistom możesz powierzyć instalację kotła bez względu na sposób działania wybranego przez Ciebie urządzenia gazowego, jego technikę montażu czy obecność dodatkowych, innowacyjnych rozwiązań.

Prawidłowy montaż jako podstawa działania kotła gazowego

Usługa montażu kotła gazowego nie powinna być wykonywana przez amatora z kilku powodów. Po pierwsze – czynność ta wymaga złożonych działań przeprowadzanych w oparciu o dość zaawansowaną wiedzę techniczną. Po drugie – jeśli instalacji nie wykona osoba z odpowiednimi uprawnieniami, producent kotła może odmówić nam prawa do ewentualnej reklamacji urządzenia. Po trzecie – amator, która nie zna zasad bezpieczeństwa i wymogów instalacyjnych dotyczących urządzeń grzewczych, nie jest w stanie skontrolować poprawności montażu oraz wydajności (tempa spalania, rodzaju generowanych zanieczyszczeń) kotła gazowego.

Szukasz certyfikowanego instalatora?
Skontaktuj się z nami
731-270-566

Zakres naszej usługi montażu kotłów gazowych i urządzeń gazowych

Jakie czynności wchodzą w skład usługi?

Nasi fachowcy podchodzą do usługi montażu kotła gazowego kompleksowo, zapewniając:

 • kontrolę pomieszczenia pod względem wymogów i norm bezpieczeństwa, wentylacji etc.;
 • montaż urządzeń i armatury w odpowiedniej odległości od ścian czy innych sprzętów;
 • podłączenie kotłów do przewodów;
 • kontrolę instalacji zasilania gazem pod kątem jej szczelności i zabezpieczenia;
 • pierwsze uruchomienie;
 • doradztwo w zakresie eksploatacji i konserwacji urządzenia.

Rodzaje instalowanych kotłów

Jako specjaliści od instalacji i naprawy kotłów gazowych, oferujemy montaż różnych rozwiązań, w tym kotłów:

 • tradycyjnych (konwencjonalnych, najczęściej stosowanych) oraz kondensacyjnych (generujące więcej energii, ale droższe i bardziej skomplikowane konstrukcyjnie);
 • jedno- i dwufunkcyjnych;
 • z zamkniętą lub otwartą komorą spalania;
 • stojących i wiszących.

Zapewniamy sprawny montaż kotłów różnych marek, w tym urządzeń od czołowych producentów (Junkers, Vaillant). Doradzamy także Klientom, który typ kotłów gazowych zapewni budynkowi najefektywniejsze ogrzewanie.

Warunki współpracy

Na tle konkurencji wyróżnia nas szybki czas reakcji na zgłoszony przez Klienta problem – staramy się działać natychmiast, dojeżdżając do Klienta nawet w pół godziny (lub najszybciej, jak to tylko możliwe – czas dotarcia fachowca uzależniony jest od dystansu, jaki musi pokonać nasz pracownik). Pracujemy skutecznie, dbając o wysoką jakość usług, dlatego udzielamy 12 miesięcy gwarancji na efekty naszych działań.

Obszar działalności – Kraków i okoliczne miejscowości

Dojeżdżamy do domów i mieszkań znajdujących się na terenie Krakowa – w obrębie całego miasta. Montujemy kotły na terenie takich dzielnic jak:

 • Dębniki, Łagiewniki, Zwierzyniec, Ruczaj;
 • Prokocim, Kozłówek, Bieżanów;
 • Podgórze, Podgórze Duchackie, Płaszów, Kurdwanów, Grzegórzki, Złocień, Śródmieście;
 • Czyżyny, Bieńczyce, Nowa Huta, Wzgórza Krzesławickie, Mistrzejowice;
 • Bronowice, Prądnik Biały, Prądnik Czerwony, Krowodrza.

Obsługujemy także Klientów z okolicznych miejscowości: Skawiny, Zielonek, Wieliczki, Mogilan, Niepołomic i Swoszowic. To główne obszary naszej działalności, w obrębie których dojazd na miejsce awarii jest darmowy i nie stanowi dodatkowego kosztu dla Klienta.

Montaż kotłów gazowych i nie tylko

Montaż kotłów gazowych to tylko jedna z naszych usług. Świadczymy kompleksową pomoc w zakresie instalacji gazowych. Zajmujemy się konserwacją oraz serwisem kotłów gazowych, naprawiamy piecyki gazowe, przeprowadzamy analizy spalin i próby szczelności, będące dla Klientów gwarancją sprawnego i wydajnego funkcjonowania urządzeń. Świadczymy usługi z zakresu doradztwa (pomagamy w projektowaniu instalacji grzewczych) oraz naprawiamy usterki wynikające z wad fabrycznych czy błędów niedoświadczonych instalatorów.

Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane montażem kotłów lub naprawą awarii w obszarze instalacji grzewczych. Zapewniamy szybką, nieinwazyjną a przede wszystkim – skuteczną pomoc.

Fachowa pomoc na terenie Krakowa i okolic

Zapraszamy do kontaktu osoby z Krakowa i okolic. Działamy na terenie stolicy Małopolski (dojeżdżamy do wszystkich dzielnic oraz na tereny podmiejskie), a także pobliskich miejscowości takich jak: Skawina, Wieliczka, Zielonki, Niepołomice, Staniątki, Swoszowice, Jugowice, Golkowice, Mogilany, Libertów, Gaj.