Adam - 731-270-566
Naprawa pieców gazowych >> pogotowie hydrauliczne 24h <<

Naprawa pieców Termet

Serwis pieców Termet Kraków

Termet to producent urządzeń gazowych i rozwiązań z zakresu głównie: centralnego ogrzewania, ogrzewania wody użytkowej oraz ogrzewania budynków o zwiększonym zapotrzebowaniu cieplnym. Fachowcy ANDBAR, zaznajomieni ze specyfiką urządzeń marki Termet, pomogą w zaprojektowaniu instalacji, montażu kotła lub piecyka oraz ewentualnych naprawach.

Jakie piece Termet oraz inne urządzenia gazowe montujemy i serwisujemy?

Kotły standardowe

Urządzenia stanowiące element instalacji centralnego ogrzewania. Osoby decydujące się na piece marki Termet często wybierają dwufunkcyjne kotły gazowe – urządzenia, które ogrzewają nie tylko wodę płynącą w instalacji c.o., ale także tę użytkową. Nasi fachowcy zapewniają kompleksową pomoc – montaż, konserwację i naprawy – w przypadku tego rodzaju kotłów.

Szukasz montera do wymiany – montażu piecyka gazowego?
Zapraszam do kontaktu
731-270-566
 

Kotły kondensacyjne

W kotłach tych dochodzi do dodatkowego odzysku ciepła poprzez kondensację pary wodnej zawartej w spalinach – dzięki temu urządzenia te zużywają mniej paliwa niż tradycyjne kotły. W zakresie kotłów kondensacyjnych firma Termet oferuje kotły jedno- i dwufunkcyjne – naszym specjalistom możesz powierzyć serwis oraz montaż obu typów urządzeń.

Gazowe przepływowe podgrzewacze wody

Popularnie określane także jako łazienkowe piecyki gazowe. Przeznaczone głównie do ogrzewania wody użytkowej. Zapewniamy kompleksowy serwis (czyszczenie, wymiana elementów, rozwiązywanie problemów z niedziałającym zapłonem) różnych typów piecyków dostępnych w ofercie firmy Termet, w tym podgrzewaczy wody użytkowej z zamkniętą lub otwartą komorą spalania.

Co oferujemy w ramach serwisu pieców Termet?

Poza sama naprawą i serwisem urządzeń wykonujemy także szereg innych usług gwarantujących sprawne funkcjonowanie instalacji gazowej. Przeprowadzamy próby szczelności, dzięki którym sprawdzamy stan przewodów i urządzeń. Pomagamy w przypadku zarówno drobnych usterek, jak i bardziej złożonych czy niebezpiecznych awarii – np. wycieków gazu.

Wyróżnia nas rzetelność i sprawne działanie. Na usługi udzielamy gwarancji, a wykorzystywane przez naszych fachowców materiały i części instalacyjne są opatrzone gwarancją producenta. Nie stosujemy półśrodków i tymczasowych rozwiązań – chcemy, by nasze działania pozwoliły na długotrwałe i bezawaryjne korzystanie z instalacji i urządzeń gazowych. Zapewniamy także szybkie interwencje w przypadku nagłych awarii – nasi specjaliści pozostają do dyspozycji Klientów przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Pomagamy w weekendy i dni wolne od pracy.

Dojeżdżamy do Klientów na terenie następujących miejscowości:

Dojazd na miejsce awarii nie wpływa na cenę usługi – u nas płacisz wyłącznie za pracę wykonaną przez naszych specjalistów.

Inne piece, które montujemy i naprawiamy

Jesteśmy fachowcami posiadającymi bogate doświadczenie w zakresie montażu i serwisu rozmaitych typów instalacji i urządzeń gazowych, dlatego zapewniamy konserwację oraz naprawę pieców różnych marek. Pomagamy w przypadku kotłów i piecyków gazowych od następujących producentów:

Podejmiemy się także naprawy urządzeń niszowych marek oraz starszych modeli piecyków czy kotłów.

Wszystkich tych, którzy mają problem z działaniem pieca Termet lub innego urządzenia zasilanego gazem, zachęcamy do kontaktu. Pomożemy zarówno w przypadku standardowej usterki, jak i tych napraw, których nie chcą podejmować się inne ekipy.

Fachowa pomoc na terenie Krakowa i okolic

Zapraszamy do kontaktu osoby z Krakowa i okolic. Działamy na terenie stolicy Małopolski (dojeżdżamy do wszystkich dzielnic oraz na tereny podmiejskie), a także pobliskich miejscowości takich jak: Skawina, Wieliczka, Zielonki, Niepołomice, Staniątki, Swoszowice, Jugowice, Golkowice, Mogilany, Libertów, Gaj.