Adam - 731-270-566
Naprawa pieców gazowych >> pogotowie hydrauliczne 24h <<

Naprawa pieców Vaillant

Serwis pieców Vaillant Kraków

Vaillant to jeden ze światowych liderów w dziedzinie technik grzewczej. Nic zatem dziwnego, że produkty tej marki są tak chętnie wybierany przez osoby, które decydują się na wykonanie instalacji gazowej w swoim domu. Nasi serwisanci pomogą w sprawnym i zgodnym z wytycznymi producenta montażu urządzeń gazowych Vaillant. Naprawią również rozmaite usterki, o których każdy z nas wie, że zdarzają się nawet w przypadku najlepszych urządzeń.

Naprawa i montaż pieców Vaillant

Wykonujemy wszystkie prace związane z montażem, modernizacją i serwisem pieców Vaillant. Zajmiemy się instalacją urządzeń (a w razie potrzeby – także projektem i wykonaniem instalacji gazowej). W razie potrzeby wymienimy niesprawne części lub elementy instalacji, oczyścimy przewody, rozwiążemy problemy z zapłonem. Wykonamy analizę spalin, która pozwoli nam stwierdzić, na ile wydajna i bezpieczna jest praca pieca Vaillant. Możesz poprosić nas także o okresowy przegląd lub wykonanie próby szczelności gazu (sporządzimy dla Ciebie protokół z wynikiem tego rodzaju działań).

Szukasz montera do wymiany – montażu piecyka gazowego?
Zapraszam do kontaktu
731-270-566

Nasi specjaliści są do dyspozycji Klientów przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wiemy, że awaria nie wybiera i potrafi się zdarzyć w najmniej oczekiwanym momencie, dlatego świadczymy usługi także w weekendy i dni wolne od pracy. Zapewniamy szybki dojazd do Klienta – na miejscu awarii potrafimy być nawet w pół godziny, a czas dojazdu naszych fachowców zazwyczaj nie przekracza dwóch godzin. Do głównego obszaru naszej działalności należy Kraków i pobliskie miejscowości: Skawina, Wieliczka, Zielonki, Niepołomice, Staniątki, Mogilany, Gaj, Libertów, Swoszowice, Golkowice, Jugowice. Na terenie tego obszaru dojazd do Klienta jest darmowy i nie wpływa na ostateczny koszt usługi.

Jakie urządzenia gazowe Vaillant serwisujemy?

Kotły gazowe

Kotły gazowe powszechnie wykorzystywane są do ogrzewania wody płynącej w instalacjach centralnego ogrzewania. Serwisujemy i montujemy wszystkie kotły Vaillant bez względu na technikę ich montażu (stojące, wiszące), sposób działania (konwencjonalne, kondensacyjne) oraz rodzaj funkcjonalności (jedno- i dwufunkcyjne).

Łazienkowe piecyki gazowe

Piecyki gazowe, nazywane również przepływowymi podgrzewaczami wody, to urządzenia wymagające regularnej konserwacji. Nasi fachowcy zapewnią kompleksowy przegląd i serwis tych urządzeń, dokładając wszelkich starań, aby piecyk efektywnie oraz wydajnie podgrzewał wodę użytkową.

Wszystkie urządzenia gazowe  konserwujemy i serwisujemy przy wykorzystaniu materiałów instalacyjnych i elementów zamiennych posiadających gwarancję producenta. Dodatkowo udzielamy gwarancji na większość naszych usług, co daje naszym Klientom dodatkową pewność, że efekty naszych działań będą długoterminowe.

Montaż i konserwacja pieców innych marek

Vaillant to jeden z najczęściej wybieranych przez Klientów producent urządzeń grzewczych, wiemy jednak, że to nie jedyna marka, która oferuje tego typu rozwiązania, dlatego zajmujemy się konserwacją i naprawą także pieców innych firm. Serwisujemy kotły i piecyki gazowe następujących producentów:

Nasi fachowcy zapewniają montaż i konserwację urządzeń gazowych zarówno popularnych, jak i tych rzadziej wykorzystywanych w instalacjach grzewczych. Zajmiemy się naprawą także starszych modeli piecyków różnych marek.

Skontaktuj się z nami, jeżeli masz jakikolwiek problem z funkcjonowaniem instalacji gazowej. Pomożemy w naprawie piecyków i kotłów różnych marek lub w przypadku innego rodzaju awarii.

Fachowa pomoc na terenie Krakowa i okolic

Zapraszamy do kontaktu osoby z Krakowa i okolic. Działamy na terenie stolicy Małopolski (dojeżdżamy do wszystkich dzielnic oraz na tereny podmiejskie), a także pobliskich miejscowości takich jak: Skawina, Wieliczka, Zielonki, Niepołomice, Staniątki, Swoszowice, Jugowice, Golkowice, Mogilany, Libertów, Gaj.