Adam - 731-270-566
Naprawa pieców gazowych >> pogotowie hydrauliczne 24h <<

Naprawa pękniętych rur

Naprawa pękniętych rur Kraków

Pęknięta rura to awaria, która w zależności od miejsca i rozmiaru uszkodzenia może być chwilową niedogodnością lub poważnym, wymagającym przemyślanych działań problemem. Nasi fachowcy specjalizujący się w naprawach instalacji wodno-kanalizacyjnych pomogą bez względu na charakter usterki, zapewniając Klientowi szybki dostęp do bieżącej wody oraz zabezpieczenie rur w sposób trwały, zapobiegający niszczeniu i ponownemu rozszczelnianiu instalacji.

Jakie rury naprawiamy?

Jesteśmy fachowcami z bogatym doświadczeniem nabywanym podczas wielu interwencji hydraulicznych, dlatego pomożemy w przypadku każdej pękniętej lub nieszczelnej rury. Naprawimy rury wykonane z materiałów takich jak PCV, polietylen (inaczej HDPE), żeliwo, stal, beton czy miedź. Możesz liczyć na naszą profesjonalną pomoc w przypadku rur pękniętych w wyniku działania mrozu, korozji lub tych, w których za nieszczelności odpowiadają uszkodzenia mechaniczne bądź wady fabryczne.

Pękła Ci rura?
Wezwij pomoc
731-270-566

Jak naprawiamy pęknięte rury?

Działania każdorazowo poprzedzamy dokładnym rozpoznaniem charakteru i lokalizacji awarii, a także typu samej instalacji wodnej, co pozwala nam podjąć kroki dające najlepsze rezultaty w danym przypadku. Wśród czynności, które wykonują nasi serwisanci, znajdują się następujące naprawy:

  • spawanie i gwintowanie rur;
  • zakładanie wysokiej klasy obejm remontowo-naprawczych;
  • uszczelnianie rur za pomocą szybkoschnącego i bezpiecznego w kontakcie z wodą materiału;
  • wymiana elementów instalacji lub dłuższych odcinków rur;
  • działania pozwalające poprawić stan rur – oczyszczanie ze rdzy i osadów, zabezpieczenie przed korozją.

Naprawa pękniętych rur i inne usługi hydrauliczne – gwarancja jakości

Na każdą z naszych usług udzielamy 12-miesięcznej gwarancji, a do napraw wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt oraz części zamienne i materiały instalacyjne opatrzone gwarancją producenta. Stawiamy nie tylko na wysoką jakość usług, ale także sprawne i szybkie działanie – dojeżdżamy do Klienta tak szybko, jak to tylko możliwe. Zapewniamy pomoc naszego pogotowia hydraulicznego przez całą dobę na terenie Krakowa i pobliskich miejscowości (Skawiny, Niepołomic, Wieliczki i innych).

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz powierzyć nam naprawę pękniętej rury, udrożnienie instalacji wodnej czy naprawę innej usterki hydraulicznej!

Fachowa pomoc na terenie Krakowa i okolic

Zapraszamy do kontaktu osoby z Krakowa i okolic. Działamy na terenie stolicy Małopolski (dojeżdżamy do wszystkich dzielnic oraz na tereny podmiejskie), a także pobliskich miejscowości takich jak: Skawina, Wieliczka, Zielonki, Niepołomice, Staniątki, Swoszowice, Jugowice, Golkowice, Mogilany, Libertów, Gaj.