Adam - 731-270-566
Naprawa pieców gazowych >> pogotowie hydrauliczne 24h <<

Montaż instalacji wod kan

Montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych Kraków

Sprawna instalacja wodna to podstawa komfortowego korzystania z jakiegokolwiek obiektu – domu, mieszkania czy lokalu usługowego. Montaż instalacji kanalizacyjnej przeprowadzony przez fachowców ANDBAR to gwarancja bezawaryjnego i ekonomicznego działania urządzeń sanitarnych. Zachęcamy do skorzystania z pomocy naszych specjalistów na terenie Krakowa, Wieliczki, Niepołomic, Skawiny i innych pobliskich miejscowości. Podłączanie powyższych instalacji wchodzi w skład naszych kompleksowych usług instalatorskich i hydraulicznych.

Czy zajmiemy się podczas montażu instalacji wodnej?

Zapewniamy kompleksowe podejście do usługi instalacji wodnej. Pomożemy w stworzeniu projektu, który w jak najefektywniejszy sposób zaopatrzy w bieżącą wodę dom lub inny budynek. Zadbamy o sprawny i staranny montaż połączonych ze sobą przewodów, zapewnimy spadki o optymalnym nachyleniu (gwarantującym samooczyszczanie się instalacji). Zamontujemy armaturę oraz urządzenia odpowiedzialne za utrzymywanie właściwego ciśnienia wewnątrz przewodów. Dzięki nam będziesz mógł korzystać z wydajnej, dostarczającej ciepłą i zimną wodę instalacji, skonstruowanej zgodnie z normami jakościowymi określonymi w przepisach prawnych.

Hydraulik potrzebny od zaraz?
Zadzwoń do mnie
731-270-566
 

Zajmiemy się zarówno montażem nowej, jak i wymianą starej instalacji. Zdemontujemy wyeksploatowane odcinki instalacji, zaplanujemy poprowadzenie nowych rur, w razie potrzeby wykonamy nowe przyłącza. Doradzimy w zakresie zmian, które mogłyby poprawić wydajność instalacji.

Przed oddaniem instalacji wodnej do użytku wykonamy próbę szczelności oraz sporządzimy odpowiedni protokół, potwierdzający wynik takich działań. Wszystkie czynności wykonywane przez naszych fachowców zostaną zrobione zgodnie z normami prawnymi i wymogami jakościowymi, a dodatkowo Klient otrzyma niezbędną dokumentację, która będzie podstawą do dalszej konserwacji czy ewentualnych napraw.

O usłudze montażu instalacji wodno-kanalizacyjnej

Jesteśmy doświadczonymi instalatorami przewodów wodno-kanalizacyjnych i sanitariatów, dlatego bez obaw możesz powierzyć nam wykonanie instalacji wodnej. Posiadamy odpowiednie uprawnienia budowlane, które w połączeniu z rzetelnością i wysoką jakością stosowanych materiałów instalacyjnych dają Klientom pewność, że zamontowana przez nas instalacja będzie przez długi czas funkcjonowała bezawaryjnie. Na nasze usługi udzielamy 12 miesięcy gwarancji, a także korzystamy z części zamiennych czy elementów opatrzonych gwarancją producenta.

Serwis instalacji sanitarnej

Poza montażem instalacji sanitarnej zajmujemy się także serwisem urządzeń i naprawą sanitariatów oraz przewodów kanalizacyjnych. Możesz zwrócić się o pomoc do naszych fachowców zarówno w przypadku często spotykanych usterek (zatkany zlew, niedrożny odpływ wanny, brodzika bądź pralki, pęknięcie rury, konieczność wymiany baterii, zapchanie toalety czy przewodów kanalizacyjnych), jak i bardziej złożonych awarii. Zajmiemy się naprawą i udrożnieniem rur, zlokalizujemy nieszczelności w przewodach, a w razie potrzeby – wymienimy elementy sanitariatów bądź całkowicie niesprawne, nienadające się do naprawy urządzenia. Dzięki tak kompleksowemu podejściu do usług hydraulicznych i instalacyjnych, jesteśmy w stanie dostarczać najlepsze rozwiązania zarówno do nowopowstających, jak i modernizowanych budynków.

Nasza firma funkcjonuje jako pogotowie hydrauliczne, dlatego możesz liczyć na praktycznie natychmiastową pomoc naszych fachowców w przypadku nagłych awarii. Możesz kontaktować się z nami przez 24 godziny na dobę 365 dni w roku – interweniujemy również w weekendy i dni wolne od pracy.

Skontaktuj się z nami, jeśli szukasz solidnych fachowców wykonujących montaż instalacji wodnej lub potrzebujesz pomocy w zakresie naprawy sanitariatów czy przewodów kanalizacyjnych. Zadbamy o to, abyś mógł szybko cieszyć się wydajną, zapewniającą stały dopływ wody instalacją.

Fachowa pomoc na terenie Krakowa i okolic

Zapraszamy do kontaktu osoby z Krakowa i okolic. Działamy na terenie stolicy Małopolski (dojeżdżamy do wszystkich dzielnic oraz na tereny podmiejskie), a także pobliskich miejscowości takich jak: Skawina, Wieliczka, Zielonki, Niepołomice, Staniątki, Swoszowice, Jugowice, Golkowice, Mogilany, Libertów, Gaj.