Adam - 731-270-566
Naprawa pieców gazowych >> pogotowie hydrauliczne 24h <<

Naprawa pieców Junkers

Serwis pieców Junkers Kraków

Junkers to jeden z najbardziej popularnych producentów urządzeń grzewczych. Przedsiębiorstwo to ma w ofercie rozmaite rozwiązania w zakresie instalacji gazowych. Dodatkowo stale poszerza asortyment o kolejne produkty służące do ogrzewania wody użytkowej lub tej płynącej w przewodach centralnego ogrzewania. Specjaliści z firmy ANDBAR zapewniają fachowy serwis rozmaitych rodzajów pieców marki Junkers. Sprawdź, jakie urządzenia gazowe naprawimy lub zamontujemy i powierz nam wykonanie lub usprawnienie instalacji grzewczej w Twoim domu!

Montaż i naprawa pieców Junkers

Zapewniamy kompleksowy montaż instalacji gazowej lub wybranych urządzeń grzewczych marki Junkers. Zajmiemy się instalacją łazienkowych piecyków gazowych ogrzewających wodę lub kotłów stanowiących element centralnego ogrzewania. Zapewnimy kompleksowy serwis urządzeń gazowych – wykonujemy okresowe przeglądy, próby szczelności gazu, wymianę przewodów lub części, czyszczenie urządzeń, pomoc w przypadku awarii (np. problemów z zapalaniem piecyka). Na nasze usługi udzielamy gwarancji (12-miesięcznej). Podczas pracy stosujemy rozwiązania dające długotrwałe efekty oraz wysokiej jakości materiały instalacyjne (posiadające gwarancję od producenta).

Szukasz montera do wymiany – montażu piecyka gazowego?
Zapraszam do kontaktu
731-270-566
 

Nasi serwisanci działają głównie na terenie Krakowa i okolicznych obszarów. Naprawiamy piecyki na terenie miejscowości takich jak: Skawina, Wieliczka, Niepołomice, Staniątki, Mogilany, Libertów, Gaj, Zielonki, Swoszowice, Jugowice i Golkowice. Oferujemy szybki dojazd w przypadku awarii (do dwóch godzin) wliczony w cenę usługi.

Jakie piece Junkers oraz inne urządzenia gazowe montujemy i serwisujemy?

Kotły gazowe

Zajmujemy się naprawą kotłów konwencjonalnych zasilanych gazem ziemnym lub płynnym. Serwisujemy urządzenia zarówno jedno-, jak i dwufunkcyjne (ogrzewające wodę płynącą w instalacji centralnego ogrzewania oraz tę użytkową). Zapewniamy także montaż i konserwację kotłów kondensacyjnych, w których para wodna pochodząca ze spalin ulega kondensacji, dzięki czemu do instalacji c.o. zostaje dostarczona dodatkowa energia (następuje odzysk energii ciepła skraplania).

Piecyki gazowe

Piecyki gazowe marki Junkers to chętnie wybierane przez wiele osób urządzenia do gazowego ogrzewania wody w systemie przepływowym. Nasi fachowcy pomogą zarówno w ich solidnym zamontowaniu (to głównie urządzenia wiszące). Wykonają też usługi serwisowe takie jak analiza spalin, regulacja zapłonu lub czyszczenie.

Serwis pieców innych marek

Piece Junkers to tylko jedna z grup urządzeń gazowych, których serwisem zajmujemy się na co dzień. Z powodzeniem możesz nam powierzyć montaż kotłów czy naprawę piecyków gazowych także innych marek, w tym producentów takich jak:

Podejmujemy się napraw zarówno w przypadku urządzeń powszechnie stosowanych w instalacjach gazowych, jak i tych rzadziej wykorzystywanych. Serwisujemy nowe piecyki i kotły oraz starsze modele urządzeń. Skontaktuj się z nami, jeżeli potrzebujesz usługi z zakresu serwisu pieców Junkers lub szukasz fachowców, którzy naprawią produkty innych marek.

Fachowa pomoc na terenie Krakowa i okolic

Zapraszamy do kontaktu osoby z Krakowa i okolic. Działamy na terenie stolicy Małopolski (dojeżdżamy do wszystkich dzielnic oraz na tereny podmiejskie), a także pobliskich miejscowości takich jak: Skawina, Wieliczka, Zielonki, Niepołomice, Staniątki, Swoszowice, Jugowice, Golkowice, Mogilany, Libertów, Gaj.