Adam - 731-270-566
Naprawa pieców gazowych >> pogotowie hydrauliczne 24h <<

Montaż instalacji c.o.

Montaż instalacji c.o. Kraków

Nasi fachowcy wykonują profesjonalny montaż centralnego ogrzewania – jednego z najczęściej wybieranych rozwiązań w zakresie ogrzewania budynków. Na instalację c.o. decydują się właściciele domów, biur, bloków mieszkalnych czy punktów usługowych. Trudno się temu dziwić – zasada działania centralnego ogrzewania jest prosta (ogrzana woda dociera do grzejników, tam oddaje ciepło i wraca do kotła), system ten jest stosunkowo wydajny oraz dość tani w eksploatacji. Montaż instalacji C.O. wykonujemy w ramach naszej propozycji kompleksowych usług instalacyjnych.

Dlaczego warto powierzyć nam wykonanie ogrzewania centralnego?

Jesteśmy fachowcami posiadającymi bogate i wieloletnie doświadczenie w zakresie wykonywania rozmaitych instalacji grzewczych (zajmujemy się także montażem kotłów, pieców, kompleksową obsługą instalacji gazowych). Wykonujemy swoją pracę starannie, a na jej efekty dajemy w przypadku większości usług 12 miesięcy gwarancji. Przykładamy dużą wagę do tego, aby stosować materiały instalacyjne oraz urządzenia od sprawdzonych marek, udzielających gwarancji na swoje produkty.

Potrzebna pomoc fachowca hydraulika?
Jestem dostępny całą dobę – zadzwoń
731-270-566

Wysoka jakość naszych usług daje osobom zlecającym nam wykonanie centralnego ogrzewania pewność, że instalacja:

  • zostanie wykonana zgodnie z projektem i w oparciu o rzeczywiste wymogi cieplne budynku;
  • będzie przez długi czas funkcjonować bezawaryjnie;
  • zostanie starannie uszczelniona, wskutek czego nie pojawią się przecieki, mogące mieć przykre konsekwencje w postaci pleśni na ścianach, odchodzącego tynku itp.;
  • będzie funkcjonować wydajnie, a tym samym zapewni minimalne straty ciepła, co przełoży się za niższe wydatki zarówno na samo ogrzewanie, jak i dodatkowe materiały izolacyjne.

Co wchodzi w skład usługi wykonania c.o.?

Wykonujemy zarówno montaż nowej instalacji c.o., jak i wymianę systemu centralnego ogrzewania. Do prac, których podejmują się nasi fachowcy, by Klient mógł cieszyć się wydajnym i komfortowym ogrzewaniem, należą czynności takie jak:

  • dobranie elementów oraz części o charakterystyce zgodnej z obowiązującymi normami i przepisami;
  • podłączenie urządzeń, przewodów, instalacja zaworów, montaż grzejników i wymaganej w danym projekcie armatury;
  • uszczelnienie za pomocą wysokiej jakości materiałów oraz zastosowanie przewodów o parametrach gwarantujących wytrzymałość;
  • zabezpieczenie instalacji przed nadmiernym wzrostem ciśnienia i temperatury;
  • regulacja instalacji i omówienie z Klientem podstawowych zasad dotyczących eksploatacji.

Z całą pewnością można powiedzieć, że nasze usługi instalacyjne świadczymy w sposób kompleksowy, wyposażając domy mieszkańców Krakowa i okolic w rozwiązania, na które warto się decydować.

Cenę za usługę ustalamy z góry, dzięki czemu nasi Klienci nie muszą obawiać się, że zostaną obciążeni dodatkowymi kosztami, o których nie wiedzieli podczas zawierania umowy z naszą firmą.

Do naszych zalet należy nie tylko staranność wykonywanych prac. Naszą firmą wyróżnia wysoka dyspozycyjność fachowców (24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu) będąca odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby naszych Klientów. Gwarantujemy sprawny i szybki dojazd wliczony w cenę usługi na terenie miejscowości takich jak:

Wykonanie centralnego ogrzewania – więcej niż sam montaż

Montaż centralnego ogrzewania to tylko jedna z prac, którą wykonujemy. Wyróżnia nas kompleksowe podejście do instalacji grzewczych, dlaczego zapewniamy pomoc w ich projektowaniu, modernizacji, naprawie oraz wymianie elementów czy urządzeń.

Przeprowadzamy również próby szczelności (z potwierdzeniem w formie protokołu). Pozwalają one stwierdzić błędy w poprzednich wykonaniach instalacji c.o. lub (jeśli podejmujemy się montażu nowej instalacji) stanowią dla Klienta potwierdzenie, że nasza praca została dobrze wykonana.

Jeśli chcesz cieszyć się ciepłem, komfortem i oszczędnościami eksploatacyjnymi, jakie daje wykonanie centralnego ogrzewania, skontaktuj się z nami!

Fachowa pomoc na terenie Krakowa i okolic

Zapraszamy do kontaktu osoby z Krakowa i okolic. Działamy na terenie stolicy Małopolski (dojeżdżamy do wszystkich dzielnic oraz na tereny podmiejskie), a także pobliskich miejscowości takich jak: Skawina, Wieliczka, Zielonki, Niepołomice, Staniątki, Swoszowice, Jugowice, Golkowice, Mogilany, Libertów, Gaj.