Adam - 731-270-566
Naprawa pieców gazowych >> pogotowie hydrauliczne 24h <<

Serwis, naprawa, montaż piecyków – Niepołomice, Staniątki

Serwis, montaż i naprawa piecyków z dojazdem – Niepołomice, Staniątki

Szukasz serwisantów specjalizujących się w instalacjach gazowych, którzy dojadą do Twojego domu lub mieszkania na terenie Niepołomic bądź Staniątek? Skontaktuj się z nami – oferujemy profesjonalną pomoc fachowców mających na co dzień do czynienia z różnymi typami piecyków gazowych i innych urządzeń grzewczych.

Co oferujemy w ramach serwisu piecyków w Niepołomicach i Staniątach?

Jesteśmy dyspozycyjni przez 24 godziny na dobę – możesz codziennie do nas zadzwonić, zlecając nam naprawę czy to standardowej, czy poważniejszej usterki. W przypadku awarii dojedziemy do Ciebie najszybciej, jak to tylko możliwe – nasi serwisanci dojeżdżają do Klientów w czasie zazwyczaj nieprzekraczającym 2 godzin (często jest to jedynie pół godziny). Na miejsce docieramy kompleksowo wyposażeni w materiały instalacyjne, co pozwala nam od razu przystąpić do pracy. Korzystamy wyłącznie z części i elementów zamiennych od sprawdzonych producentów, co w połączeniu z naszą rzetelnością sprawia, że efekt napraw utrzymuje się bardzo długo.

Potrzebna pomoc fachowca?
Jesteśmy dostępni całą dobę – zadzwoń
731-270-566

Wśród prac, które możesz powierzyć naszym fachowcom, znajdują się zarówno działania konserwacyjne oraz serwisowe, jak i montażowe. Wykonujemy okresowe przeglądy piecyków, regulujemy urządzenia, czyścimy przewody. Przeprowadzamy próby szczelności i analizy spalin pozwalające stwierdzić, czy piecyk funkcjonuje w sposób bezpieczny i wydajny, gwarantujący optymalne zużycie gazu. W razie potrzeby wymieniamy niedziałające części bądź niesprawne podzespoły, zajmujemy się także montażem starych urządzeń oraz instalacją nowych piecyków. Do zakresu naszych usług należy także pomoc w zaprojektowaniu wydajnej instalacji z wykorzystaniem gazowych urządzeń grzewczych.

Jakie piecyki gazowe naprawiamy?

Naprawiamy piecyki gazowe znanych marek (Junkers, Neckar, Vaillant, Viessmann, Termet, Beretta, Saunier Duval) oraz urządzenia niszowych producentów. Pomagamy w przypadku zarówno popularnych, jak i niestandardowych modeli – wykonamy pierwsze uruchomienie piecyka z zaawansowaną elektroniką lub naprawimy piecyk o unikalnej budowie.

Montaż piecyków, pieców i kotłów gazowych na terenie Niepołomic i Staniątek

Podstawowym czynnikiem wpływającym na sprawność działania gazowego systemu grzewczego jest poprawność montażu całej instalacji. W ramach świadczonych przez nas usług proponujemy profesjonalne podłączenie kotła lub pieca gazowego w domu bądź mieszkaniu w obrębie Niepołomic oraz Staniątek. Mając na uwadze bezpieczeństwo przyszłych użytkowników lokalu, zawsze dokładamy wszelkich starań, by montaż został przeprowadzony w sposób rzetelny, uwzględniający wszelkie aktualne normy. Po podłączeniu wykonujemy pierwsze uruchomienie urządzenia, podczas którego sprawdzamy: poprawność działania, szczelność systemu, emisję toksycznych substancji. Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz gwarancję na wykonaną usługę oraz pewność, że zostanie ona wykonana z należytą dokładnością. Podłączamy piece i kotły gazowe wielu najpopularniejszych producentów.

Wymiana pieca lub kotła gazowego w ramach Programu Czyste Powietrze

Obecnie możliwe jest uzyskanie dofinansowania na wymianę przestarzałego pieca (lub innego źródła ciepła) na nowy kocioł lub piec gazowy w ramach rządowego Programu Czyste Powietrze. Skorzystanie z tego rodzaju dotacji wiąże się nie tylko z obniżeniem kosztów wdrożenia nowego systemu grzewczego, ale także z niższymi rocznymi kosztami ogrzewania domu oraz ograniczeniem emisji szkodliwych substancji. Decydując się na tego rodzaju dofinansowanie, można liczyć na pomoc z naszej strony – nie tylko zamontujemy piec lub kocioł gazowy zgodnie z zasadami Programu, ale także pomożemy skompletować dokumenty i prawidłowo wypełnić wniosek. Inicjatywa skierowana jest także do mieszkańców Niepołomic i Staniątek.

Krótko o Niepołomicach i Staniątkach

Niepołomice to miejscowość położona na wschód od stolicy Małopolski – Krakowa. Zamieszkiwana jest przez 12 tys. mieszkańców i zajmuje ponad 27 km kw. Nieopodal miejscowości znajduje się Puszcza Niepołomicka, która dla wielu osób zamieszkujących Kraków jest miejscem odpoczynku i wytchnienia od miejskiego zgiełku. Do największych atrakcji i zabytków Niepołomic należą: Zamek Królewski, Ogrody Królowej Bony oraz Muzeum Niepołomickie. W bliskim sąsiedztwie Niepołomic znajduje się urokliwa wieś Staniątki, licząca zaledwie 3000 mieszkańców.

W jakich miejscowościach oferujemy serwis piecyków?

Niepołomice i Staniątki to dwie z wielu podkrakowskich miejscowości, w których świadczymy usługi. Nasi serwisanci dojeżdżają także do:

  • Skawiny;
  • Wieliczki;
  • Mogilan, Libertowa, Gaja;
  • Zielonek;
  • Swoszowic, Golkowic i Jugowic.

Działamy także na obszarze samego Krakowa, docierając do wszystkich dzielnic stolicy Małopolski. Oferujemy pomoc również na podmiejskich terenach – jesteśmy do dyspozycji Klientów w promieniu około 30 km od Krakowa.

Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby z Niepołomic i Staniątek, które mają problem z funkcjonowaniem gazowych urządzeń grzewczych. Podejmiemy się standardowych napraw, pomożemy także w przypadku awarii, z którymi nie radzą sobie inne ekipy gazowników.

 

Fachowa pomoc na terenie Krakowa i okolic

Zapraszamy do kontaktu osoby z Krakowa i okolic. Działamy na terenie stolicy Małopolski (dojeżdżamy do wszystkich dzielnic oraz na tereny podmiejskie), a także pobliskich miejscowości takich jak: Skawina, Wieliczka, Zielonki, Niepołomice, Staniątki, Swoszowice, Jugowice, Golkowice, Mogilany, Libertów, Gaj.