Adam - 731-270-566
Naprawa pieców gazowych >> pogotowie hydrauliczne 24h <<

Naprawa piecyków gazowych

Naprawa piecyków gazowych Kraków

Łazienkowe piecyki gazowe to jedne z najczęściej wykorzystywanych urządzeń do ogrzewania wody użytkowej. Nasza firma oferuje usługi z zakresu montażu i serwisu piecyków, dbając o to, aby urządzenia te funkcjonowały w sposób efektywny, oszczędny, a przede wszystkim – bezpieczny dla domowników.

Jakie prace wykonujemy w zakresie serwisu piecyków gazowych?

W ramach serwisu wykonujemy kompleksowe czyszczenie piecyków, zapewniające bezpieczne korzystanie z urządzenia oraz jego ekonomiczną i wydajną pracę. Robimy także okresowe, coroczne przeglądy gwarancyjne, pozwalające wykryć ewentualne nieprawidłowości w funkcjonowaniu piecyka. Naprawiamy urządzenia generujące spaliny ze stężeniem dwutlenku węgla przekraczającym dopuszczalne normy. Pomożemy w przypadku problemów z zapaleniem łazienkowego piecyka gazowego – wyregulujemy urządzenie, wymienimy baterię lub niesprawną część.

Szukasz montera do wymiany – montażu piecyka gazowego?
Zapraszam do kontaktu
731-270-566

Jakie piecyki gazowe naprawiamy?

Podejmujemy się napraw zarówno nowszych, jak i starszych modeli piecyków gazowych. Staramy się rozwiązywać problemy, z którymi nie radzą sobie inni serwisanci. Pomagamy w przypadku usterek urządzeń wszystkich marek, w tym piecyków:

Świadczymy usługi serwisowe także w przypadku innych urządzeń grzewczych (zajmiemy się naprawą kotłów gazowych) oraz zapewniamy kompleksową pomoc w przypadku jakichkolwiek problemów technicznych z instalacją gazową.

Obsługiwane dzielnice Krakowa

Obszar naszego działania obejmuje cały Kraków. Nasi serwisanci oraz montażyści dojadą dla Ciebie między innymi do takich dzielnic miasta jak:

  • Krowodrza, Bronowice, Prądnik Biały i Czerwony;
  • Nowa Huta, Czyżyny, Bieńczyce, Mistrzejowice, Wzgórza Krzesławickie;
  • Podgórze, Grzegórzki, Kurdwanów, Płaszów, Złocień, Śródmieście;
  • Bieżanów, Prokocim, Kozłówek;
  • Dębniki, Zwierzyniec, Łagiewniki, Ruczaj.

O naszych usługach serwisowych Kraków

Wyróżnia nas rzetelność, wysoka jakość usług i szybka reakcja na zgłaszane problemy – dojeżdżamy na miejsce awarii w czasie od pół godziny do dwóch godzin w zależności od odległości naszej siedziby od domu Klienta. Działamy także w okolicach Krakowa. Zajmiemy się naprawą piecyka gazowego w miejscowościach takich jak:

Nasi serwisanci wyposażeni są w niezbędne narzędzia, urządzenia pomiarowe i materiały instalacyjne, co pozwala im na szybką diagnozę i naprawę awarii. W trosce o zadowolenie Klienta udzielamy 12-miesięcznej gwarancji na nasze usługi. Montowane przez naszych fachowców części zamienne i materiały to artykuły od sprawdzonych marek, opatrzone przez producenta okresem gwarancyjnym.

Nie tylko naprawa łazienkowych piecyków gazowych

Nasze usługi to nie tylko naprawa piecyków gazowych. Przeprowadzamy analizę spalin za pomocą specjalistycznych urządzeń pomiarowych, aby na podstawie składu spalin zdiagnozować problemy z piecykiem. Wśród naszych usług znajdują się także próby szczelności gazu, pozwalające zlokalizować ewentualne nieszczelności. Interweniujemy w przypadku poważniejszych awarii, np. wycieków gazu. Wykonujemy montaż piecyków i kotłów gazowych oraz przeprowadzamy ich pierwsze uruchomienia.

Twój piecyk łazienkowy nie chce zapalić lub wymaga przeglądu? Skontaktuj się z nami! Jesteśmy do dyspozycji Klientów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Fachowa pomoc na terenie Krakowa i okolic

Zapraszamy do kontaktu osoby z Krakowa i okolic. Działamy na terenie stolicy Małopolski (dojeżdżamy do wszystkich dzielnic oraz na tereny podmiejskie), a także pobliskich miejscowości takich jak: Skawina, Wieliczka, Zielonki, Niepołomice, Staniątki, Swoszowice, Jugowice, Golkowice, Mogilany, Libertów, Gaj.