Adam - 731-270-566
Naprawa pieców gazowych >> pogotowie hydrauliczne 24h <<

Naprawa pieców Beretta

Serwis pieców Beretta Kraków

Piece Beretta to sprawdzone i popularne urządzenia gazowe – grzewcze, których montażem, naprawą i konserwacją zajmą się fachowcy z naszej firmy. Działamy na terenie Krakowa i pobliskich miejscowości: Skawiny, Wieliczki, Mogilan, Swoszowic, Niepołomic, Zielonek. Jeśli jesteś mieszkańcem jednej z wymienionych miejscowości i masz problem z piecykiem lub kotłem gazowym Beretta – skontaktuj się ze specjalistami ANDBAR.

Jakie urządzenia gazowe Beretta serwisujemy?

Kotły gazowe

Montujemy i naprawiamy urządzenia wykorzystywane do ogrzewania wody w instalacji centralnego ogrzewania. Zajmujemy się serwisem zarówno jedno-, jak i dwufunkcyjnych kotłów (dodatkowo ogrzewających wodę użytkową). Oferujemy pomoc w przypadku wszystkich urządzeń, jakie marka Beretta ma w swojej ofercie, w tym:

  • kotłów standardowych,
  • kotłów kondensacyjnych,
  • kotłów kondensacyjnych wysokiej mocy.

Łazienkowe piecyki gazowe

W ofercie firmy Beretta znajdują się przepływowe podgrzewacze wody użytkowej, powszechnie wykorzystywane jako piecyki łazienkowe. Serwisujemy rozmaite modele piecyków, w tym zarówno te nowe fabrycznie, wyposażone w innowacyjne rozwiązania, jak i starsze, od pewnego czasu wycofane ze sprzedaży.

Szukasz montera do wymiany – montażu piecyka gazowego?
Zapraszam do kontaktu
731-270-566
 

Jakie usługi świadczymy w zakresie serwisu pieców Beretta?

Zapewniamy kompleksowe podejście do instalacji i urządzeń grzewczych. Zajmiemy się montażem piecyka gazowego, kotła, a w razie potrzeby pomożemy w zaprojektowaniu i wykonaniu instalacji gazowej odpowiadającej potrzebom grzewczym domu lub innego budynku. Możesz zwrócić się do nas z prośbą o interwencję w przypadku awarii – zarówno tych drobnych (zatkanie przewodów, problemy z zapłonem), jak i poważniejszych (wycieki gazu, konieczność wymiany części). Zapewniamy także okresowe przeglądy urządzeń gazowych oraz wykonujemy analizy spalin czy próby szczelności – działania pozwalające stwierdzić, czy piecyk lub kocioł funkcjonujemy w sposób bezpieczny, a jednocześnie wydajny i ekonomiczny.

Dlaczego warto powierzyć nam serwis pieców Beretta?

Firma ANDBAR zapewnia fachową i rzetelną pomoc, a także oferuje sprawną realizację usług. Szybko dojeżdżamy do Klienta w przypadku awarii (czas dojazdu zajmuje nam do dwóch godzin). Jesteśmy dyspozycyjni przez 24 godzin, 7 dni w tygodniu (także w niedziele i święta). Udzielamy gwarancję na nasze usługi (12-miesięczną) oraz stosujemy materiały instalacyjne od uznanych producentów.

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami, posiadającymi bogate doświadczenie w zakresie serwisowania pieców rozmaitych marek. Poradzimy sobie z montażem oraz naprawą zarówno urządzeń gazowych Beretta, jak i piecyków czy kotłów innych marek. Możesz z powodzeniem powierzyć naszym fachowcom konserwację i serwis pieców:

Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby szukające fachowych usług z zakresu instalacji gazowych. Napisz lub zadzwoń, aby porozmawiać o zakresie naszych prac oraz warunkach współpracy!

Fachowa pomoc na terenie Krakowa i okolic

Zapraszamy do kontaktu osoby z Krakowa i okolic. Działamy na terenie stolicy Małopolski (dojeżdżamy do wszystkich dzielnic oraz na tereny podmiejskie), a także pobliskich miejscowości takich jak: Skawina, Wieliczka, Zielonki, Niepołomice, Staniątki, Swoszowice, Jugowice, Golkowice, Mogilany, Libertów, Gaj.