Adam - 731-270-566
Naprawa pieców gazowych >> pogotowie hydrauliczne 24h <<

Naprawa pieców Neckar

Serwis pieców Neckar

Piece Neckar to linia produktów grzewczych marki Junkers. Obejmuje ona piece gazowe o rozmaitym przeznaczeniu – do ogrzewania wody użytkowej, montażu w instalacjach centralnego ogrzewania czy urządzenia gazowe łączące obie te funkcje. Fachowcy z firmy ANDBAR zapewniają kompleksową pomoc w zakresie piecyków i kotłów Neckar, oferując wysokojakościowe usługi, których efekt utrzymuje się przez długi czas, zapewniając sprawną i efektywną pracę pieców.

Jakie piece Neckar oraz inne urządzenia gazowe serwisujemy?

Nasi fachowcy posiadają wiedzę i narzędzia umożliwiające naprawę różnego rodzaju urządzeń Junkers Neckar. Specjaliści ANDBAR wyposażeni są w specjalistyczne czujniki pomiarowe i elementy zamienne od uznanych producentów, co pozwala im na natychmiastową diagnostykę i naprawę awarii. Zajmujemy się serwisem kotłów gazowych oraz przepływowych podgrzewaczy wody użytkowej (nazywanych też piecykami gazowymi). Montujemy i naprawiamy urządzenia bez względu na sposób ich działania (konwencjonalne, kondensacyjne), budowę (z otwartą i zamkniętą komorą spalania), zasadę montażu (wiszące, stojące) czy typ funkcjonalności (jedno- oraz dwufunkcyjne).

Szukasz montera do wymiany – montażu piecyka gazowego?
Zapraszam do kontaktu
731-270-566
 

Co obejmuje oferta serwisu piecyków Neckar?

Nie tylko serwisujemy piece Junkers Neckar, ale także zapewniamy ich montaż czy pomagamy w zaprojektowaniu instalacji z wykorzystaniem tych urządzeń. Zapewniamy kompleksową pomoc – wykonujemy przeglądy, próby szczelności (z poświadczeniem wyniku za pomocą odpowiedniego protokołu) oraz analizy spalin (składa spalin generowanych przez kocioł lub piecyk pomaga nam stwierdzić, czy urządzenie gazowe pracuje efektywnie i ekonomicznie). Naprawiamy zarówno najczęściej występujące usterki (udrażniamy przewody, regulujemy piecyki), jak i poważniejsze awarie (wymieniamy niesprawne części, usuwamy wycieki gazu).

Wyróżnia nas nie tylko kompleksowość działania, ale także szybkość interwencji. Dojeżdżamy do Klienta, reagując najszybciej, jak to tylko możliwe – zazwyczaj jesteśmy na miejscu awarii w czasie nieprzekraczającym dwóch godzin. Dojazd naszych fachowców wliczony jest w cenę usługi i nie wpływa na ostateczny koszt wykonywanych przez nas napraw. Działamy głównie na terenie Krakowa i pobliskich miejscowości, docierając do Klientów z obszarów takich jak:

Naprawa i montaż urządzeń innych marek

Zapewniamy pomoc także w przypadku kotłów i piecyków innych marek – Junker Neckar to tylko jeden z producentów urządzeń gazowych, które na co dzień serwisujemy. Możesz z powodzeniem powierzyć nam montaż i naprawę piecy Beretta, Vaillant, Viessmann, Termet czy Saunier Duval. Pomagamy w przypadku zarówno tych najbardziej rozpoznawalnych marek, jak i bardziej niszowych producentów. Nasi fachowcy serwisują starsze urządzenia oraz te najnowsze – wyposażone w innowacyjne technologie grzewcze.

Jeśli masz jakikolwiek problem z działaniem pieca Neckar, urządzenia innej marki lub po prostu chcesz sprawdzić, czy instalacja gazowa w Twoim domu działa prawidłowo – skontaktuj się z nami. Nasi fachowcy szybko dojadą na miejsce awarii oraz sprawnie rozwiążą Twój problem!

Fachowa pomoc na terenie Krakowa i okolic

Zapraszamy do kontaktu osoby z Krakowa i okolic. Działamy na terenie stolicy Małopolski (dojeżdżamy do wszystkich dzielnic oraz na tereny podmiejskie), a także pobliskich miejscowości takich jak: Skawina, Wieliczka, Zielonki, Niepołomice, Staniątki, Swoszowice, Jugowice, Golkowice, Mogilany, Libertów, Gaj.