Adam - 731-270-566
Naprawa pieców gazowych >> pogotowie hydrauliczne 24h <<

Serwis i naprawa piecyków – Skawina

Serwis i naprawa piecyków z dojazdem do Skawiny

Szukasz sprawdzonych serwisantów, którzy naprawią piecyk gazowy w Twoim domu? Masz problem z niedziałającym zapłonem, niedrożnymi przewodami lub poważniejszą awarią piecyka? Fachowcy z firmy ANDBAR pomogą Ci w przypadku zarówno błahej, jak i złożonej usterki. Świadczymy nasze usługi głównie na obszarze Małopolski, a jednym z miast, do którego dojeżdżają nasi serwisanci, jest Skawina.

Co oferujemy w ramach serwisu piecyków w Skawiny?

Jesteśmy fachowcami, którzy świadczą kompleksowe usługi w obszarze instalacji gazowych i urządzeń grzewczych. Pomożemy w naprawie dowolnego piecyka. Wymienimy niedziałające części lub podzespoły, oczyścimy urządzenie i udrożnimy przewody, zapewnimy optymalna regulację piecyka. Zajmiemy się także diagnostyką instalacji gazowej. Wykonamy próby szczelności w celu wykrycia ewentualnych braków, uszkodzeń czy wycieków gazu. Na życzenie Klienta zrobimy analizę spalin, aby zweryfikować, na ile wydajnie i ekonomicznie działają urządzenia grzewcze.

Potrzebna pomoc fachowca?
Jesteśmy dostępni całą dobę – zadzwoń
731-270-566

Wyróżnia nas wysoka jakość usług oraz sprawna realizacja zleceń. Interweniujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w niedzielę i święta. Jesteśmy do dyspozycji Klientów w przypadku nagłych awarii oraz innych napraw. Nasi serwisanci podczas pracy korzystają wyłącznie ze sprawdzonych i opatrzonych okresem gwarancyjnym materiałów instalacyjnych. Profesjonalne urządzenia pomiarowe oraz części zamienne od uznanych producentów w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem naszych serwisantów gwarantują najwyższą jakość naszych usług.

Jakie piecyki gazowe naprawiamy?

Podejmujemy się napraw piecyków gazowych rozmaitych marek, w tym firm takich jak Junkers, Neckar, Termet, Beretta, Viessmann, Vaillant. Zapewniamy serwis zarówno nowych modeli, jak i starszych urządzeń. Naprawiamy różne typy piecyków gazowych, w tym urządzeń z otwartą oraz zamknięta komorą spalania. Pomagamy zarówno w przypadku tradycyjnych, jak i innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych – naprawimy urządzenia posiadające ręczny, elektroniczny lub automatyczny system sterowania.

Możesz powierzyć nam także montaż i naprawę innych urządzeń grzewczych,w tym kotłów gazowych ogrzewających wodę płynącą w instalacji centralnego ogrzewania.

Krótko o Skawinie

Skawina to miasto położone w zachodniej części województwa małopolskiego. Miejscowość leży w pobliżu Krakowa i dla wielu osób pracujących w stolicy Małopolski stanowi miasto-sypialnię. Skawina liczy ponad 24 tys. mieszkańców i zajmuje około 20 km kw. powierzchni. Na terenie miejscowości znajduje się wiele zakładów produkcyjnych (głównie przemysłu motoryzacyjnego i spożywczego) oraz elektrownia cieplna (pozyskującą energię m.in. ze źródeł odnawialnych).
 

W jakich miejscowościach oferujemy serwis piecyków?

Skawina to tylko jedna z miejscowości, w której oferujemy montaż i naprawę piecyków gazowych oraz inne usługi serwisowe. Główny obszar naszej działalności to Kraków i okolice. Nasi fachowcy dojeżdżają do miast takich jak:

Jeśli jesteś mieszkańcem Skawiny lub innej miejscowości i potrzebujesz pomocy doświadczonych fachowców, zadzwoń. Zajmiemy się naprawą niesprawnego piecyka lub innej awarii w obszarze instalacji gazowych.

Fachowa pomoc na terenie Krakowa i okolic

Zapraszamy do kontaktu osoby z Krakowa i okolic. Działamy na terenie stolicy Małopolski (dojeżdżamy do wszystkich dzielnic oraz na tereny podmiejskie), a także pobliskich miejscowości takich jak: Skawina, Wieliczka, Zielonki, Niepołomice, Staniątki, Swoszowice, Jugowice, Golkowice, Mogilany, Libertów, Gaj.