Adam - 731-270-566
Naprawa pieców gazowych >> pogotowie hydrauliczne 24h <<

Pogotowie hydrauliczne

Pogotowie hydrauliczne Kraków

Zapewniamy szybką i sprawną pomoc w przypadku awarii instalacji wodno-kanalizacyjnych. Nasze pogotowie hydrauliczne wyróżnia całodobowa dyspozycyjność, szybki czas dojazdu do Klienta oraz wysoka jakość usług – prosząc nas o pomoc, zyskasz pewność, że usterka została naprawiona starannie, przy użyciu trwałych i opatrzonych gwarancją producenta materiałów.

Hydraulik 24 h 7 dni w tygodniu

Wiemy, że awarie w postaci pękniętej rury czy zatkanego zlewu mogą zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie, dlatego jesteśmy do dyspozycji Klientów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Interweniujemy przez 365 dni w roku, pomagając w usunięciu awarii także w weekendy i święta.

Po zgłoszeniu problemu reagujemy najszybciej, jak to tylko możliwe. Docieramy do Klienta nawet w 30 minut. Ze względu na to, że obsługujemy osoby także na terenie podkrakowskich miejscowości, czas dojazdu naszych fachowców może być dłuższy. Zawsze jednak rozwiązanie problemu Klienta jest dla nas priorytetem, stąd średni czas przyjazdu serwisantów ANDBAR to średnio tylko 2 godziny.

Potrzebna pomoc fachowca?
Jesteśmy dostępni całą dobę – zadzwoń
731-270-566
 

Nasi fachowcy posiadają niezbędny sprzęt i części zamienne z zakresu hydrauliki, dlatego od razu po przyjeździe do Klienta mogą szybko zlokalizować usterkę i przystąpić do pracy.

Gdzie docierają serwisanci naszego pogotowia hydraulicznego?

Możesz wezwać nas w przypadku awarii hydraulicznej w domu, mieszkaniu lub biurze czy punkcie usługowym na terenie Krakowa i okolic – to główny obszar naszej działalności. Dojeżdżamy także do podkrakowskich miejscowości takich jak:

Jakie usterki naprawimy dla Ciebie w ramach pogotowia hydraulicznego?

Usterki, które naprawiamy, to m.in.:

  • udrażnianie rur i zatkanych odpływów – pomagamy w przypadku zapchanych zlewów, brodzików, toalet;
  • wymiana pękniętych wężyków;
  • pomoc w przypadku cieknącego kranu, włącznie z wymianą zarówno baterii, jak i jej części;
  • naprawa pękniętych rur (z plastiku, miedzi, PCV, żeliwa i innych materiałów);
  • wymiana armatury;
  • inna pomoc hydrauliczna w obrębie zaworów, kranów czy elementów brodzików, wanien, pralek automatycznych.

 

Wyżej wymienione awarie to tylko część pełnego zakresu naszych usług. Podejmujemy się napraw zarówno w przypadku drobnych usterek, jak i bardziej złożonych problemów w obrębie instalacji. Sprawnie i szybko radzimy sobie z najpopularniejszymi naprawami, skutecznie usuwamy także niestandardowe zakłócenia w funkcjonowaniu instalacji wodno-kanalizacyjnej.

Gwarancja dyspozycyjności i jakości usług

Poza szybkością usług i dyspozycyjnością gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych prac. Nasi serwisanci to doświadczeni fachowcy, posiadający wiedzę branżową oraz długi staż pracy, pozwalający dostosować sposób postępowania do konkretnej instalacji hydraulicznej i typu awarii. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem oraz wysokiej jakości materiałami instalacyjnymi, uszczelniającymi i innymi. Dodatkowo udzielamy 12-miesięcznej gwarancji na nasze usługi, a każda wykorzystywana przez nas część opatrzona jest gwarancją producenta. To wszystko sprawia, że Klient nie musi się martwić o skuteczność naszych napraw – nie stosujemy rozwiązań doraźnych, a takie, które pozwalają trwale uporać się z problemem.

Awaria instalacji wodno-kanalizacyjnej zaskoczyła Cię w najmniej odpowiednim momencie? A może po prostu potrzebujesz pomocy hydraulika? Skontaktuj się z nami i pozwól nam rozwiązać Twój problem!

Fachowa pomoc na terenie Krakowa i okolic

Zapraszamy do kontaktu osoby z Krakowa i okolic. Działamy na terenie stolicy Małopolski (dojeżdżamy do wszystkich dzielnic oraz na tereny podmiejskie), a także pobliskich miejscowości takich jak: Skawina, Wieliczka, Zielonki, Niepołomice, Staniątki, Swoszowice, Jugowice, Golkowice, Mogilany, Libertów, Gaj.