Adam - 731-270-566
Naprawa pieców gazowych >> pogotowie hydrauliczne 24h <<

Serwis, naprawa, montaż piecyków – Mogilany, Libertów, Gaj

Serwis, montaż i naprawa piecyków – Mogilany, Libertów, Gaj

Masz problem z niedziałającym zapłonem piecyka? A może szukasz fachowców, którzy zamontują urządzenie gazowe w Twoim domu usytuowanym na terenie Mogilan, Libertowa lub Gaja? Sprawdź naszą ofertę w zakresie serwisu piecyków i kotłów gazowych. Zapewniamy kompleksową pomoc w przypadku awarii, wymiany lub konieczności konserwacji urządzeń.

Co oferujemy w ramach serwisu piecyków w Mogilanach?

W ramach napraw łazienkowych piecyków gazowych zapewniamy następujące usługi:

  • konserwacja zarówno samych urządzeń, jak i instalacji;
  • regulacja piecyka;
  • czyszczenie przewodów i podzespołów;
  • wymiana niesprawnych części;
  • wykonanie próby szczelności lub analizy spalin;
  • demontaż starego urządzenia i montaż nowego piecyka.
Potrzebna pomoc fachowca?
Jesteśmy dostępni całą dobę – zadzwoń
731-270-566

Możesz powierzyć nam także kompleksowe przygotowanie instalacji z wykorzystaniem urządzeń gazowych. Zaprojektujemy układ przewodów, pomożemy wybrać kocioł ogrzewający wodę w instalacji centralnego ogrzewania czy piecyk gwarantujący ciepłą wodę użytkową.

Nasze usługi to nie tylko fachowa pomoc techniczna. To także szybka realizacja zleceń – funkcjonujemy jako pogotowie gazownicze, które jest w stanie pomóc w przypadku awarii każdego dnia, o każdej porze. Jesteśmy do dyspozycji Klientów przez 24 godziny na dobę, także w niedzielę i święta, pamiętając o tym, że awarie zdarzają się najczęściej w najmniej oczekiwanych momentach. Staramy się reagować jak najszybciej po otrzymaniu informacji o danym problemie – dojazd do Klienta zajmuje naszym serwisantom od pół godziny do dwóch godzin (w przypadku większych odległości do pokonania).

Jakie piecyki gazowe naprawiamy?

Nasi fachowcy codziennie naprawiają rozmaite urządzenia grzewcze – nie tylko piecyki, ale i kotły gazowe – dlatego bez obaw możesz powierzyć im serwis dowolnego urządzenia. Zajmiemy się naprawą piecyków różnych marek, w tym: Junkers, Vaillant, Neckar, Saunier Duval, Termet, Beretta, Viessmann. Doświadczenie i wiedza naszych specjalistów pozwala im serwisować urządzenia zarówno powszechnie dostępne na rynku, jak i te mniej popularne. Pomożemy w przypadku problemów z piecykiem dawnej generacji lub wyposażonym w automatyczne rozwiązania.

Montaż piecyków, pieców i kotłów gazowych na terenie Mogilan, Libertowa, Gaju

W ramach kompleksowej obsługi urządzeń grzewczych naszym klientom z okolic Mogilan możemy zaproponować specjalistyczny montaż pieców oraz kotłów gazowych. Instalacji dokonujemy w mieszkaniach, domach oraz innych lokalach, dbając o staranność i bezpieczeństwo każdego etapu montażu. Posiadamy niezbędne kwalifikacje instalatorskie, które pozwalają nam działać w sposób profesjonalny, zgodny z prawem oraz ze standardami producentów systemów ogrzewania gazowego. Nasza oferta obejmuje montaż pieców oraz kotłów mniej i bardziej popularnych marek.

Po instalacji urządzenia dokonujemy pierwszego uruchomienia w celu weryfikacji poprawności działania, a także przeprowadzamy kontrolę szczelności systemu oraz badanie poziomu emisji spalin. Współpraca z nami w zakresie podłączania kotła lub pieca to gwarancja ciepła, bezpieczeństwa oraz niezawodnego działania urządzenia.

Wymiana pieca lub kotła gazowego w ramach Programu Czyste Powietrze

Program Czyste Powietrze to inicjatywa rządowa, której celem jest poprawa jakości polskiego powietrza. Filarem powodzenia przedsięwzięcia jest obniżenie ilości toksycznych substancji emitowanych przez przestarzałe systemy grzewcze w domach jednorodzinnych. W ramach Programu możliwe jest uzyskanie dofinansowania na wymianę nieefektywnego i szkodliwego źródła ciepła na nowe, działające zgodnie z najnowszymi normami i rekomendacjami. Oprócz ograniczenia emisji spalin, montaż nowego kotła lub pieca gazowego (bo te urządzenia najczęściej stają się przedmiotem dofinansowania) to także niższe wydatki związane z ogrzewaniem domu.

Miło nam poinformować, że nasza firma jest akredytowana do przeprowadzania wymian pieców i kotłów gazowych u osób, które uzyskały dofinansowanie w ramach Programu Czyste Powietrze. Zalecamy śledzić oficjalne kanały informacji, by dowiedzieć się, czy aktualnie program działa również w Libertowie, Gaju i Mogilanach.

Krótko o Mogilanach i okolicach

Mogilany to wieś zlokalizowana w środkowej części województwa małopolskiego. Liczy ona nieco ponad 3 tys. mieszkańców oraz jest siedzibą gminy wiejskiej. Gmina Mogilany zajmuje obszar około 43 km kw. i posiada dość korzystną lokalizację – przebiega przez nią droga krajowa nr 7. Na terenie Mogilan znajduje się kilka zabytków (m.in. zespół dworsko-parkowy) oraz szlaki turystyczne umożliwiające piesze zwiedzanie różnych zakątków Małopolski.

W jakich miejscowościach oferujemy serwis piecyków?

Mogilany, Libertów i Gaj to tylko niektóre z miejscowości, w których oferujemy montaż i serwis piecyków gazowych. Zapewniamy bowiem profesjonalną pomoc fachowców wraz z dojazdem do Klienta w miejscowościach takich jak:

Działamy także na terenie Krakowa. Dojeżdżamy do wszystkich dzielnic stolicy Małopolski, pomagamy również w przypadku awarii na terenach podmiejskich. Skontaktuj się z nami, jeśli mieszkasz w promieniu do około 30 km od Krakowa i potrzebujesz pomocy gazownika – szybko dotrzemy do Ciebie i rozwiążemy Twój problem.

Fachowa pomoc na terenie Krakowa i okolic

Zapraszamy do kontaktu osoby z Krakowa i okolic. Działamy na terenie stolicy Małopolski (dojeżdżamy do wszystkich dzielnic oraz na tereny podmiejskie), a także pobliskich miejscowości takich jak: Skawina, Wieliczka, Zielonki, Niepołomice, Staniątki, Swoszowice, Jugowice, Golkowice, Mogilany, Libertów, Gaj.